Nowy Rok witamy kolejnym wykonawcą w składzie tegorocznego Orange Warsaw Festival – 1 czerwca na Orange Stage zagra Dua Lipa! Młoda brytyjska gwiazda pojawi się na scenie obok Sama Smitha i LCD Soundsystem. Drugiego dnia na festiwalu zobaczymy już potwierdzonych: Florence & The Machine oraz Tyler, The Creator.

Każdy debiutujący artysta marzy o takim roku, jakim dla Dua Lipy było ostatnich dwanaście miesięcy. Kiedy my bawiliśmy się podczas pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2017 na rynku ukazywał się jej debiutancki album zatytułowany po prostu „Dua Lipa”. Za sprawą wcześniejszych singli była to jedna z najbardziej oczekiwanych płyt roku, co potwierdziły liczby i nagrody. W Wielkiej Brytanii Dua Lipa była najchętniej słuchaną artystką w serwisie Spotify, wyprzedzając takie gwiazdy jak Taylor Swift czy Lorde, przy czym poszczególnych singli słuchano po pół miliarda razy. Liczymy dalej? Teledysk do „New Rules” po pół roku od opublikowania zbliża się do miliarda wyświetleń. „New Rules” to jednocześnie jej pierwszy numer jeden na Wyspach Brytyjskich i na pewno nie ostatni. Dodajmy do tego ponad milion sprzedanych egzemplarzy albumu na całym świecie i bardzo dobre recenzje chwalące odświeżające podejście do popu, a dostaniemy obraz wschodzącej gwiazdy światowej muzyki. Dua Lipa umiejętnie dobiera także współpracowników, dlatego usłyszeliśmy ją w udanych piosenkach podpisanych przez Martina Garrixa i Seana Paula. Te udane kolaboracje, ale przede wszystkim autorska płyta, przyniosły jej szereg nagród, m.in. NME Award dla Najlepszej Nowej Artystki; MTV Europe Award dla Najlepszego Nowego Wykonawcy, a „New Rules” zgarnęło wyróżnienia dla singla (BBC) oraz klipu (ponownie MTV). Rok 2018 artystka spędzi na intensywnym koncertowaniu i promocji swojego debiutu, w tym po raz pierwszy wystąpi w Warszawie, oczywiście na Orange Warsaw Festival, dokładnie dzień przed pierwszą rocznicą wydania swojej przełomowej płyty.

W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange.

Szczegółowy cennik na www.orangewarsawfestival.pl