Dr Misio, zespół Arkadiusza Jakubika, powraca z nową płytą. Album Zmartwychwstaniemy ukaże się 12 maja 2017 roku, jednak w TIDALU dostępny jest przedpremierowo już teraz.

Na fanów twórczości zespołu Dr Misio czeka w TIDALU niespodzianka. Nowy album formacji, zatytułowany Zmartwychwstaniemy, został udostępniony w serwisie na tydzień przed oficjalną premierą. Płyta ukaże się 12 maja 2017 roku, a singlem promującym ją jest utwór „Pismo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Wojtka Smarzowskiego, który również można obejrzeć w serwisie.

Najnowszy album zespołu Dr Misio to 11 utworów, o których Arkadiusz Jakubik mówi: smutne piosenki o miłości i śmierci. Zmartwychwstaniemy to trzeci album grupy, który ukaże się nakładem wydawnictwa Universal Music Polska. Ostatnia płyta zespołu, Pogo, swoją premierę miała w 2014 roku i była opisywana jako mocna jak spirytus i ostra jak brzytwa. Nowe wydawnictwo ma zupełnie inne brzmienie, niż wcześniejsza twórczość grupy. Odpowiada za nie Kuba Galiński – młody producent, ale również multiinstrumentalista, który ma w swoim muzycznym portfolio współpracę z takimi artystkami jak Kasia Nosowska i Ania Dąbrowska. Cały materiał dostępny jest przedpremierowo w TIDALU pod linkiem: https://tidal.com/album/73383393.