Designers' Open

Masz świetny produkt i zastanawiasz się gdzie i jak go zaprezentować?Szukasz miejsca, gdzie Twój pomysł zostanie doceniony?Pragniesz inspiracji i impulsu do rozwoju?

Przyjdź i dowiedz się więcej!

Targi Lipskie Polska zapraszają polskich designerów na wieczór z cyklu Polish designers at Designers’ Open.

2 czerwca 2015 roku,

godzina 19:00 w Luminosferze

ul. Bakalarska 34 w Warszawie

 

Serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 22 maja mailem na adres info@targilipskie.pl
Lipski Festiwal Designu – Designers’ Open to jedno z najpopularniejszych wydarzeń targowych w Niemczech wschodnich z zakresu współczesnego wzornictwa. Ubiegłoroczną edycję odwiedziło 16 000 wielbicieli nowoczesnego designu, zaś swoje prace zaprezentowało ponad 250 wystawców.
W tym roku strefa wystawiennicza została podzielona na pięć obszarów: DO/Interior & Furniture, DO/Fashion & Accessories, DO/Research & Industrie, DO/Graphik oraz DO/Architecture.
Designers’ Open odbywa się w Hali Szklanej Targów Lipskich, zaprojektowanej przez biuro architektoniczne z Hamburga – Gerkan, Marg & Partner, jej bryła zainspirowana została londyńskim Pałacem Kryształowym.
Dodatkowo podczas prezentacji przekażemy Państwu informacje na temat wymogów Unii Europejskiej dotyczących nadania znaku CE oraz regulacji sprzedaży detalicznej na terenie Niemiec.

Kontakt w Polsce:
Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
Tel. 22 414 44 71, 72, 73
e-mail: info@targilipskie.pl
 www.targilipskie.pl