W najbliższą sobotę w klubie Iskra odbędzie się Dancing międzypokoleniowy. Poprowadzą go DJe dwóch pokoleń: DJ Wit (60+), DJ Andrzej (60+) oraz DJ DEF. Impreza na świeżym powietrzu przy basenie to ciekawy sposób na spędzenie weekendu dla młodszych jak i starszych. Zapraszamy!

 

Dancing Międzypokoleniowy po raz pierwszy odbył się w Warszawie w 2011 roku. Integruje on stołecznych seniorów z młodzieżą, którzy wspólnie organizują wyjścia do największych klubów muzycznych i restauracji. –Wydarzenie jest pretekstem do nawiązania rozmowy, spotkania międzypokoleniowego, zniesienia sztucznej, niepotrzebnej granicy – opowiada Paulina Braun, organizatorka i pomysłodawczyni Dancingów. – Akcja oswaja również seniorów ze współczesną muzyką, a juniorów – z muzyką ich dziadków lub rodziców.

Impreza, która rozpocznie się w sobotę o godzinie 16, potrwa aż do 22. Udział w niej jest bezpłatny. – Zapraszamy stałych bywalców Dancingu, ale czekamy też na nowych, odważnych, którzy lubią spotkania międzypokoleniowe – zapewnia organizatorka Paulina Braun.

 

Co? Dancing międzypokoleniowy

Gdzie? ISKRA Pole Mokotowskie

Kiedy? 26/07/2014, start: 16:00

Więcej info: https://www.facebook.com/events/992653724091244