CZARNO NA BIAŁYM – Przegląd Taneczny i warsztaty jakich jeszcze nie było! Fair play, niezależni sędziowie, wygrywa najlepszy – to hasła, które najlepiej opisują taneczne wydarzenie jakim będzie Czarno na Białym.

„To będzie taneczna rewelacja!” – napisał Jakub Pursa w swoim poście na FB – twórca idei Czarno na Białym, współorganizator, choreograf i tancerz znany z programów „You Can Dance Po Prostu Tańcz”, „Got To Dance Tylko Taniec” i „World of Dance Polska”.

15 i 16 grudnia 2018 r. w murach przedwojennej kamienicy, w której znajduje się Samo Centrum Wszechświata odbędzie się pierwsza, kameralna edycja warsztatów i Przeglądu Tanecznego Czarno na Białym – turnieju improwizacji tanecznej w technikach TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO, JAZZ i CONTACT IMPROVISATION. Tancerze podzieleni pod względem wieku i stopnia zaawansowania rywalizować będą ze sobą na jednej scenie – oceniani będą przez najlepszych ekspertów w wyżej wymienionych dziedzinach w Polsce! A są to znani i lubiani tancerze i choreografowie – PIOTR GALIŃSKI, STEFANO SILVINO i KAROLINA KROCZAK.

Profesjonalna i niezależna komisja sędziowska to niejedyny „as” Czarno na Białym – każdy uczestnik Przeglądu Tanecznego otrzyma t-shirt, a zwycięzcy przepełnieni radością i satysfakcją cieszyć się będą mogli dodatkowo z nagród ufundowanych przez rzeszę partnerów: Gym Hero, Vitamin Well, AA Colour of Wings, Stacja Grawitacja i oczywiście Samo Centrum Wszechświata – współorganizator – najlepsi powalczą o nagrody główne w postaci laptopów, których sponsorem jest właśnie SCW.

Niewątpliwie nowością w świecie tańca turniejowego będą warsztaty z jurorami, które odbędą się dzień przed Przeglądem Tanecznym – tancerze będą mieli okazje wydobyć od najlepszych ekspertów tajniki tańca, a następnie pokazać je na scenie!

Zasady są proste – czarno na białym – wygrywa najlepszy! Nie może Was tam zabraknąć.

Współorganizatorami Czarno na Białym są UNIVERSE by SCW i Polska Organizacja Tańca.