Czarna pizza w Trattoria Boccone!

Moda na czerń nie znika! Jedliśmy czarne lody o smaku nutelli, czarny makaron w towarzystwie łososia, a tym razem posmakujemy czarnej pizzy. Czy jedliście już pizze w takiej nietypowej odsłonie? Poznajcie nowy smak w włoskiej restauracji Trattoria Boccone. Smacznego!

Włoska Trattoria Boccone znajdująca się na ul.Siedmiogrodzkiej i od niedawna serwuje gościom pizzę na czarnym cieście! Ciasto zawiera naturalny węgiel bambusowy, który ma wiele właściwości zdrowotnych, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz świetnie działa na trawienie. Dodatkowo węglowi zawdzięczamy walory estetyczne- czarna pizza prezentuję się na talerzach bardzo oryginalnie wzbudzając ciekawość gości.

Każdą pizzę z menu można zamówić w wersji na czarnym cieście! To świetny pomysł na obiad dla miłośników pizzy dbających o zdrowe odżywianie i dla wszystkich wielbicieli kulinarnych nowości! Bogactwo kuchni włoskiej wynika z ogromnej liczby potraw, jakimi może się pochwalić każdy region tego kraju. Wpadajcie do Trattorii Boccone nie tylko na pizzę, ale i na inne dania kuchni włoskiej, których nie brakuje w smakowitym menu!

Więcej informacji o miejscu: Facebook