Cool moms

Kris Jenner / instagram.com/krisjenner/
1 / 17

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Oczywiście naszymi myślami jesteśmy głównie przy naszych rodzicielkach, jednak nasza ciekawość jest większa i podglądamy również najfajniejsze mamy showbiznesu. Są to kobiety sukcesu, które inspirują, świetnie wyglądają i do tego mają w sobie mnóstwo miłości. Oto cool moms!

Wśród naszych cool moms znalazło się kilka kobiet w najróżniejszym przedziale wiekowym. Są to zarówno  aktorki, piosenkarki jak i modelki czy biznesmanki. Każdą z nich łączy oczywiście posiadanie potomstwa oraz wyjątkowy styl, który przekazują swoim pociechom. Na naszej liście znalazły się Goldie Hawn i Kate Hudson, Kris Jenner z całym „przedszkolem”, Kim Kardashian i jej trójka brzdąców, wszystkie Panie Hadid – Yolanda, Gigi i Bella, Beyonce i Blue Ivy, wyglądające jak bliźniaczki Reese Witherspoon i Ava Phillipe, Zoe Kravitz i Lisa Bonet, szalone Diana Ross i Tracee Ellis Ross oraz top modelki Cindy Crawford i Kaia Gerber.

Przypominamy też wam o zbliżającym się Dniu Mamy! Czy macie już odpowiedni prezent? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie zajrzyjcie na platformę Pakamera.pl. Znajdziecie tam wyjątkową selekcje i specjalną promocje Mamma Mia!

źródło: instagram.com