Najgorętsze modele Nike Sportswear 2010. Co mi się w niej podoba? Hmmm. Wykończenie z dbałością o najmniejszy szczegół. Nie przepadam za bejsbolówkami więc sama pozostanę przy Women’s Long Aw77 Hoodie.

Women’s Varsity Wool Destroyer: Tu od razu wita nas klasyka, ale wzmocniona, żeby nie powycierała się po paru tygodniach. Jest to amerykańska kurtka bejsbolówka, ale dla Pań. Dlatego pożegnała się z szerokimi barami i przydługimi rękawami. Wygląd zewnętrzny to jednak nie wszystko: dodaliśmy tej twardzielce nieprzemakalny suwak oraz nylonową i wełnianą podszewkę, żeby dawała sobie radę w każdych warunkach.

womens-nsw-wool-destroyer

Men’s Varsity Wool Destroyer: Męska kurtka bejsbolówka po prostu budzi szacunek. Mówi: ten facet robi coś, w czym jest niezły, a w razie czego stoi za nim ekipa napakowanych gości zarówno na boisku, jak i w życiu. Ta wersja została zmodernizowana: jest wytrzymała i elegancka z termicznie nałożoną ciepłą podszewką. A przy okazji jest takim samym twardzielem jak oryginał.

mene28099s-nsw-wool-destroyer

varsity-destroyer1

Women’s Nike Lunarstorm: Jeżeli nasze niezniszczalne buciory w stylu kaczej łapy wydały Ci się zbyt nieporęczne, to teraz odchudziliśmy je trochę, wydłużyliśmy cholewkę i zrobiliśmy z nich coś eleganckiego. Są doskonałe do przeciskania się przez tłumy w przemoczonym mieście lub do brodzenia w błocie po łydki na kompletnym pustkowiu.

Men’s Nike Lunarpath: To jest coś dla facetów, którzy uważają buty robocze za trochę zbyt poważne i, owszem, ciężkie. Styl roboczy wysłaliśmy na urlop, buty odciążyliśmy, kombinując z materiałami, i zachowaliśmy sprawdzoną trwałość — poradzą sobie teraz z deszczem, śniegiem, deszczem ze śniegiem, a nawet ze wszystkimi trzema zjawiskami naraz, gdybyś trafił na wyjątkowo kiepską pogodę podczas wędrówki po równoległych wszechświatach.

Nike Lunarwood: Być może najczęściej można Cię znaleźć na terenowych drogach, ale jeżeli zdarza ci się hasać po trudnych górskich szlakach lub wąskich, krętych ścieżkach, mamy dla Ciebie buty Lunarwood. Są zwinne, ale też dostatecznie wytrzymałe, by wyrównać Twoje szanse. Są też odporne na wodę i zadrapania, dzięki czemu wyglądają świeżo nawet po wycieczce po nieprzyjaznym terenie.

womene28099s-nike-lunarstorm