Christy Turlington to supermodelka, której największą kariera przypadła na lata 90. Długonoga piękność o idealnych proporcjach chodziła na pokazach największych domów domy oraz przyjaźniła, i ciągle przyjaźni z innymi sławami świata mody. Dla nas jest również niekwestionowaną ikoną stylu tamtych lat!

Kariera Christy wystrzeliła jak z procy po jej pierwszej okładce w magazynie Vogue. Potem przyszły wybiegi w światowych stolicach mody, gdzie nawiązała wiele przyjaźni na długie lata, miedzy innymi z inną supermodelka, Kate Moss. Choć dziś Christy Turlington w sesjach i na wybiegach pokazuję się bardzo sporadycznie, to ciągle jest uważana za ikonę świata modelingu. Dla nas, jest ona również ikoną stylu lat 90! Nosiła wszystko co najmodniejsze w tamtych czasach nie będąc przy tym tandetnie ubraną lalką.

Christy aktualnie zajmuję się działalnością charytatywną oraz jest członkinią wielu organizacji miedzy innymi Fashion Targets Breast Cancer i PETA. Oczywiście nadal jest bardzo stylową kobietą z powalającym uśmiechem!

źródło: pinterest.com