Cały weekend spędziliśmy w Gdańsku, a to za sprawą odbywającego się tam BLOG FORUM GDAŃSK 2011. Wyruszyliśmy z Warszawy już w piątek i na miejsce dojechaliśmy bardzo późno.  W Gdańsku ostatni raz byłam jako małe dziecko i mimo mroźnej nocy jeszcze tego samego dnia pozbyliśmy się bagażu i wyruszyliśmy na zwiedzanie miasta. Było zimno i wróciłam…chora, ale podobało mi się bardzo!

Rano rozpoczął się pierwszy dzień konferencji. fajnie było zobaczyć w realnym świecie twarze ludzi tworzących blogi znane mi mniej lub bardziej z sieci.  Prelekcje „starych blogowych wyjadaczy” i prezentacje blogów na Hyde Parku trwały cały dzień. A wieczorem „integracja” w gdańskim Klubie Cico. Po której nie wszystkim udało się dotrzeć na odbywającą się rano prelekcję Rafała Bryndala 🙂

Niektóre prelekcje były bardziej ciekawe inne mniej. Myślę że to zależy od upodobań i zainteresowań. Mnie w przeciwieństwie do większości, nie poruszyła dwójka showmanów z Lekkostronniczy.tv, zapewne przez to że nie łapię się już na ich target (13-17lat), ale podziwiam za zaangażowanie w tworzony show. Tak jak napisała w swoim podsumowaniu Segritta (miło mi było poznać), dzięki organizatorom wszyscy mogliśmy się poczuć dziennikarzami, wydawcami i gwiazdami w jednym.  Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Pełen profesjonalizm. Zadbali o wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Zaczynając na wyborze IDEALNEGO MIEJSCA jakim było Centum Hewelianum, poprzez materiały promocyjne, oprawę graficzną, i wybór klubu na imprezę integracyjną. Wielkie BRAWA! Gratuluję i jeszcze raz bardzo dziękuję za zaproszenie.

a tu videorelacja mediafunowym okiem