Biżuteria Koenner – piękno zrodzone z pasji

Marka Koenner to coś więcej niż biżuteria. Powstała ona z pasji do projektowania i chęci stworzenia unikatowych wzorów, które będą pomagały w wyrażaniu siebie. W kolekcjach znajdziemy nawiązania do wewnętrznej siły, wolności i tęsknoty za podróżami. Biżuteria Koenner to piękno zrodzone z pasji, poznajcie je!

Koenner to oryginalna biżuteria wykonywana w małej, małżeńskiej manufakturze w Gliwicach, ale swoje początku miała ona w Londynie, gdzie założyciele marki ukończyli uczelnię i zaczęli swoją przygodę z jubilerstwem. Tam, zainspirowani miastem postanowili połączyć nowoczesność i tradycje. Koenner to mieszanka innowacyjnych technik takich jak druk 3D jak i tradycyjnych metod dobrej sztuki złotniczej. Z tego połączenia powstają wysokiej jakości produkty, które nie tylko wyróżniają się doskonałym designem ale również są niezwykle wygodne do noszenia. To wszystko po to aby służyły długie lata i były chętnie noszone do codziennych jak i eleganckich stylizacji. „Naszą największą aspiracją jest tworzenie rodzinnych pamiątek, które będą przekazywane z pokolenia na pokolenie” – mówią twórcy marki Koenner.

Biżuteria Koenner to między innymi personalizowane pierścionki, unikatowe obrączki czy medaliki. Wśród trzech głównych kolekcji marki da się wyróżnić: motywujące medaliki oraz sygnety; nostalgiczne, nawiązujące do naszej wewnętrznej siły i piękna formy origami; pełną wolności i tęsknoty za podróżami kolekcje Koni i Ptaków. Uwagę zwracają ponadto formy roślinne takie jak złoty kłos, nawiązujący do filozofii „hygge” oraz liście paproci, które odnoszą się do długowieczności za sprawą tej wiecznie zielonej, jednej z najstarszych roślin świata.

Ta niezwykła marka może stanowić doskonały prezent. Biżuteria Koenner dostępna jest już na platformie Pakamera.pl. Znajdziesz tam motywacyjne medaliki, które można dopasować do obdarowywanej osoby czy modele z kolekcji „origami” i „konie oraz ptaki„. Które oczywiście również posiadają swoją symbolikę i mają znaczenie, z którym możemy zapoznać się w opisie z każdego z produktów, do czego serdecznie zachęcamy! By zobaczyć kolekcję, wystarczy przejść tutaj! Jesteśmy wręcz pewni, że nie opuścicie strony nie robiąc zakupów.