Szukasz wysmakowanych wnętrz z lekkim ascetycznym sznytem? Zobacz aranżacje pomieszczeń w pewnej włoskiej wilii o barwach black & white!

Biel i czerń to ostatnio najmodniejsze kolory w aranżacji wnętrz. Na pozór chłodne i niedostępne, tworzą bardzo elegancki duet. Często partnerują im odcienie szarości oraz brąz (o fakturze drewna). Jeśli te barwy są dla ciebie zbyt ascetyczne, możesz je „rozweselić” dodatkami o ostrzejszej barwie. Idealne do tego będą: amarant, limonka oraz żółć.

Klasyczny przykład pomieszczenia w stylu black & white znajdziemy między innymi w Umbrii. Graniczący z Toskanią region znany jest z przepięknych jezior, lasów oraz smacznej kuchni. Do tej listy możemy również dodać punkt o nazwie „modne wnętrza”. W jednym z byłych budynków rolniczych projektantka Paola Navone stworzyła willę, w której wiele osób chciałoby zamieszkać (na pewno my!). Navone miała za zadanie urządzić dom na wsi z domieszką nowoczesnego wzornictwa, mieszając starocie z lokalnym wzornictwem. Wisienką na torcie są proste meble z lekką domieszką minimalizmu.

Oczarowały cię wnętrza B&W?  Sprawdź ofertę na pakamera.pl.