Baltic Games to największe wydarzenie sportów ekstremalnych w Polsce. Event ten to przede wszystkim zawody deskorolkowe i BMX-owe, ale to tylko wierzchołek góry atrakcji, jakie czekają odwiedzających festiwal.

 

 

Na balticowym festiwalu nie sposób się nudzić – od atrakcji dla miłośników sportów ekstremalnych, jak skatepark dla widzów, skim-board, minirampy itp., poprzez konkursy z nagrodami, targi z ciuchami i sprzętem po okazyjnych cenach. Baltic Games to także muzyka, która kulminuje się podczas koncertów po zakończeniu zawodów. Z roku na rok organizatorzy podwyższają poprzeczkę i starają się, aby impreza była znana nie tylko w Europie, ale i na całym świecie! Na Baltic Games zapraszani są profesjonalni skateboarderzy i riderzy BMX z najróżniejszych zakątków świata. Już niejednokrotnie festiwal odwiedzali zawodowcy z USA, w którym sporty ekstremalne są na niesamowicie wysokim poziomie.

Najnowsza edycja Baltic Games to coś, czego jeszcze nie było. Tym razem zawodnicy z całego świata zmierzą się w dwóch dyscyplinach – Skateboarding oraz BMX na dwóch specjalnie przygotowanych skateparkach. Niesamowite show zostało rozbudowane o zawody taneczne, w których wezmą najlepsi tancerze z całego kraju. Nie zabraknie również strefy targowej, na której wystawią się najważniejsze dystrybucje oraz marki branżowe. Kolejną nowością jest duża strefa Tattoo Zone, w której udział będzie brać nie mała ilość najciekawszych studiów tatuażu.

 

Co? Baltic Games x Summer Edition

Gdzie? AmberExpo x Gdańsk

Kiedy? 11-12/04/2015

Więcej info: https://www.facebook.com/events/800908669980380/