Bali Residence – Połączenie potęgi gór z mistycyzmem Bali

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wybrałeś miejsca błogiego odpoczynku? Mamy przepis na idealne ferie z rodziną i z przyjaciółmi. Bali Residence – klimatyczny dom z bali w samym sercu Tatr to połączenie stylu góralskiego i nowoczesnego wykończenia. Perełka designu z przepięknym widokiem na panoramę najpiękniejszych, polskich gór.

Wyjątkowo pokaźny, trzypoziomowy dom o powierzchni 250 m2 jest usytuowany na granicy Zakopanego i Kościeliska. Nowoczesny styl wykończenia wnętrza opiera się na motywach góralskich oraz dalekowschodnich. Intrygująca mieszanka architektonicznych inspiracji kryje w sobie wiele tajemnic.

Bali Residence jest idealnym miejscem na wypoczynek w większym gronie. Rezydencja została przystosowana na przyjęcie nawet 15 gości. W domu znajduje się aż pięć sypialni, cztery łazienki oraz sauna. Nieruchomość jest zlokalizowana na wzniesieniu, dzięki czemu z okien rozpościera się widok na panoramę polskich Tatr. We wnętrzu dominuje rzeźbione drewno, a także przyjemna dla oka, kontrastowa gra różnego rodzaju faktur i naściennych wzorów.

Wnętrze zostało zaprojektowane i urządzone w taki sposób, aby połączyć bliskość zieleni i natury z mistycyzmem Bali. Zależało nam na stworzeniu miejsca, które pozwoli gościom doświadczyć potęgi gór oraz balijskiego luzu i komfortu. Sama nazwa to z kolei gra słów. Bali Residence ze względu na bale – góralskie płazy z drewna, czyli typowy element zakopiańskiej architektury – oraz wyspę Bali, na której w przeszłości prowadziliśmy dom gościnny – powiedziała Edyta Klaman, właścicielka Bali Residence.

W zakresie samej architektury Bali Residence to typowy dom góralski z bali, z podmurówką z łamanego kamienia. W środku znajduje się między innymi sosręb – gruba wystająca belka z rzeźbieniami lokalnych rzemieślników w charakterystyczne dla regionu wzory. Dom posiada wiele okien, dzięki czemu można cieszyć się widokami oraz naturalnym światłem.

Planując ferie, nie zapomnij obmyśleć swój zimowy outfit – ciepłe swetry, wełniane szaliki, czapki i rękawiczki to przepis na udane ferie zimowe. Jeśli szukasz akcesoriów dla siebie, drugiej połówki lub dzieci koniecznie zajrzyj na Pakamera.pl – projektanci przygotowali wyjątkowe ocieplacze, które umilą nawet najbardziej mroźny dzień.