Informacja dnia: Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód. Jak, kiedy, co się stało? Cały świat zaczął się zastanawiać, jak doszło do tego, że – wydawać by się mogło – najbardziej udana para show biznesu się rozstaje. Czy to koniec Brangeliny?

Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się na planie filmu Mr and Mrs Smith. To właśnie po nakręceniu tego filmu Brad zostawił Jennifer Aniston dla Angeliny. Początki ich związku nie były łatwe. Miliony osób stanęły po stronie ulubienicy mediów – Aniston, zdradzonej i porzuconej przez partnera. Pitt i Jolie długo musieli walczyć o sympatię i przekonywać, że nie jest to tylko krótki romans, ale poważny związek.

Brad wspierał Angelinę w jej charytatywnych działaniach na rzecz praw człowieka, został ojcem jej biologicznych dzieci, razem też adoptowali maluchy z potrzebujących regionów świata. Brangelina – jak parę określiły media – po trudnych początkach, stała się jedną z najbardziej uwielbianych par na świecie. Zawsze piękni, zawsze razem, wspierający się we wszystkich przedsięwzięciach, tworzący kochającą, wielodzietną rodzinę.

Dwa lata temu Angelina i Brad wzięli bajkowy ślub. Przepiękna uroczystość z udziałem dzieci, w pięknej, pokrytej rysunkami sukni ślubnej miała być zwieńczeniem ich idyllicznego życia. Wczoraj wydano oświadczenie, w którym potwierdzono informację, że Angelina Joli złożyła pozew o rozwód. W mediach rozniosła się plotka, jakoby Pitt zdradzał Jolie z aktorką Marion Cotillard, którą poznał na planie jednego z filmów. Internet obiegły setki memów i gifów, w którym przedstawia się reakcje Jennifer Aniston na wiadomość o rozwodzie byłego partnera. Cóż, chociaż bardzo nam przykro z powodu ich rozstania, mamy nadzieję, że rozwód przebiegnie bez konieczności angażowania w to mediów i osób trzecich.

 

źródło: pinterest, w magazine