Amerykańska aktorka i komediantka Amy Schumer zdecydowanie nie należy do typowych gwiazd Hollywood. Podchodzi do życia z dystansem do siebie i do ludzi. Dzięki swojej bezpośredniości i wrodzonemu urokowi skradła serca ludzi na całym świecie. Nawet sama Anna Wintour uległa jej czarowi i zaprosiła do współpracy przy najnowszym numerze magazynu Vogue. Oto efekty współpracy!

Amy Schumer pojawiała się nie tylko w edytorialu, ubrana w czerwoną suknie z odkrytymi ramionami od Dolce & Gabbana zdobi okładkę lipcowego numeru biblii mody. Autorką zdjęć, do których aktorka pozowała między innymi w Central Park, jest legenda fotografii Annie Leibovitz. Jej bajkowa stylistyka, idealnie współgrała z urodą aktorki, tworząc wyjątkowe obrazy. Oprócz sesji zdjęciowej w środku znajdziemy również ciekawy wywiad, w którym Amy opowiada o swoim związku z modą i pracy w Hollywood. Przy okazji współpracy Vogue z Schumer powstał krótki komediowy film, w którym aktorka zamienia się rolami z naczelną Anną Wintour, bardzo polecamy!

W sierpniu również ukaże się książka autorstwa Amy Schumer „The Girl With the Lower Back Tattoo”. Podobno ma być gorąco!

foto: fashiongonerogue.com