#AlaToOgarnie – wiosenna akcja metamorfozy salonu z Gala Collezione

Jeśli przymusowy pobyt w domu i kwarantanna wzbudza w nas niepohamowaną ochotę na zmiany w salonie i pragniemy spektakularnego efektu, który doceni każdy z domowników, zacznijmy już dziś! Rusza wiosenna akcja metamorfozy salonu #AlaToOgarnie. Wystarczy wysłać kilka zdjęć, a w zamian otrzymacie pomysł na urządzenie salonu i inspirację do stworzenia w domu atmosfery wnoszącej nową, pozytywną energię! 

Czas na zmianę

W ostatnich tygodniach funkcjonujemy w „nagłym trybie zmian”. Z powodu zamkniętych szkół dzieci uczą się w domu, a większość dorosłych pracuje zdalnie z własnej sofy. Zewsząd zachęca się nas do zostania w domu – ale jak znaleźć plusy takiej sytuacji i wykorzystać ten czas na coś kreatywnego? Jak zadbać o centralne miejsce w domu, by było naszym sprzymierzeńcem i od samego rana wprawiało domowników w dobry nastrój? Dzięki Gala Collezione i partnerom akcji #AlaToOgarnie, możecie teraz bez wychodzenia z domu dostać teraz od profesjonalnego architekta podpowiedzi, jak dokonać wiosennej metamorfozy swojego salonu! O pomysły na zmiany w jednej z najważniejszych części domu zadba zarażająca energią, optymizmem i pomysłami na ciekawe rozwiązania we wnętrzach Alina Badora!

#AlaToOgarnie

Architektka z dyplomem Politechniki Krakowskiej, znana z wnętrzarskich porad w programie „Pytanie na śniadanie”, mówi o sobie: „lubię ludzi, zmiany i to, co robię”. Takie podejście z pewnością poskutkuje odważnymi i kreatywnymi zestawami sugestii, które powstaną w zgodzie z potrzebami właścicieli i najnowszymi trendami. Z bezpłatnych podpowiedzi ekspertki jak urządzić swój salon stylowo i funkcjonalnie, można skorzystać od 8-30 kwietnia 2020 r. Poza firmą Gala Collezione, producentem oryginalnych sof, foteli i zestawów modułowych, do udziału w akcji zaproszono partnerów: AlmiDecor, Agnella, Jody Lo, GieraDesign, Markslojd, Paged Meble i Wall Art. Pomysły na dodatki z tych znanych wielbicielom dobrego designu marek będą gwarancją pełnego relaksu w domu. Poza dedykowanymi moodboardami z pomysłami na nasz salon, w ramach akcji na blogu Gala Collezione, FB @GalaCollezioneInspiruje i @alinabadora oraz na IG @GalaCollezioneInspiruje i @alinabadora, a także fanpage’ach Partnerów akcji, będzie można zobaczyć zbiory praktycznych wskazówek, które pobudzą naszą wyobraźnię i pomogą stworzyć niebanalny wystrój z charakterem.

Salon na nowo

Już dziś można zacząć się zastanawiać, jakie zmiany architektka wprowadzi do naszego salonu, by osiągnąć wymarzony efekt. Jak zatem skorzystać z wnętrzarskiej porady? Przystąpienie do akcji jest banalnie proste! Wystarczy zrobić od dwóch do czterech zdjęć salonu, dokładnie wymierzyć pomieszczenie i rozrysować na kartce rzut salonu wraz oknami i innymi przeszkodami, a następnie wysłać zdjęcia oraz skan z wymiarami na adres mailowy organizatora, dołączając informację, jaki efekt chcemy osiągnąć i jakie kolory podobają nam się najbardziej. W odpowiedzi każdy uczestnik dostanie planszę inspiracyjną wraz opisem, proponowaną dla wnętrza kolorystyką i zestawem elementów wyposażenia wnętrz znajdujących się w ofercie Gala Collezione oraz pozostałych Partnerów.

Wszyscy, którzy zechcą wziąć udział w akcji #AlaToOgarnie, mają szansę przekonać się, że wystarczy wygodna sofa lub fotel, nowe meble i dodatek kilku stylowych akcesoriów, by cieszyć się wyjątkowym komfortem wypoczynku w salonie. Zatem śmiało, do dzieła, zainspirujcie się i odświeżcie swoje wnętrze z głową pełną pomysłów. Szczegóły akcji znajdziecie na blogu www.GalaMeble.com

EXAMPLE.PL