Halo Kraków!!! 1 Czerwca w klubie Pauza odbędzie się III edycja Yard Sale Cracow. Na jednym evencie szykuje się uczta dla miłośników mody, designu, streetwearu i dobrej kuchni.

Na targach zobaczymy propozycje od 30 wystawców z Polski. Zaprezentują się znane i cenione marki, absolwenci szkół artystycznych oraz początkujący twórcy.  Będzie można poznać ich osobiście, porozmawiać, a przede wszystkim zaopatrzyć się w designerskie ubrania, biżuterię, torebki i wiele innych akcesoriów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie na nadchodzące wakacje!

Yard Sale Cracow będą także towarzyszyć warsztaty szycia prowadzone przez Monikę Németh  / Slow Fashion Cafe. Organizatorzy nie zapominają także o najmłodszych. Dział dziecięcy wzbogacony zostanie o warsztaty malowania na koszulkach, które w pauzowym ogródku poporwadzi Familove.

Najbliższa edycja ma wprowadzić wakacyjny luz, w ogródku Pauzy będzie można odpocząć, dobrze zjeść i nabrać sił na After. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia Organizatorzy zapraszają do podziemi Pauzy, gdzie od 22:00 godziny zagrają Daniel Drumz (U Know Me), Good Paul (Pets / Project Mooncircle).

Co: #3 Yard Sale Cracow

Gdzie: Pauza: ul. Floriańska 18/ I piętro / Kraków

Kiedy: 1 czerwiec 2013 r., plakat Cracow yardSale

CR2

CR1

CR3godz. 12.00-18.00 /