Już 19 maja odbędzie druga edycja targów Flower & Local Market w Starym Browarze. Przestrzeń Szachownicy ponownie się zazieleni. Będą na Was czekały stoiska z sukulentami, kaktusami oraz dużym wyborem roślin doniczkowych. Znajdziecie tutaj niezbędne rzeczy do stworzenia miejskiej dżungli we własnych czterech kątach.

1 / 1

Będzie z nami m.in. Las w Słoiku ze swoimi roślinnymi kompozycjami zamkniętymi w szkle. Ponownie pojawi się Jardin Gardens z kosmetykami, wśród nich olejki, kremy oraz peelingi wykonane z naturalnych produktów. Po raz pierwszy będzie z nami Kubik Drewna ze swoim autorskim projektem, który zaprezentuje designerskie formy, umożliwiające stworzenie małych, miejskich upraw. Na stoisku Hadaki kupicie piękne ceramiczne formy – głównie naczynia użytkowe, zaprojektowane z myślą o tych, którzy pragną mieć w swoim najbliższym otoczeniu przedmioty niebanalne i przyjazne. W strefie Local biżuteria oraz dodatki.

Podczas trwania naszych targów nie zabraknie również części warsztatowej. Każdy z Was będzie miał okazje stworzyć swoją własną roślinną kompozycje zamkniętą w szkle. Las w Słoiku nauczy Was jak stworzyć i pielęgnować mini ekosystem.

Nie może Was zabraknąć!

 https://www.facebook.com/events/200209394095701/

FLOWER & LOCAL MARKET

sobota, 19 maja, godz.: 9:00-21:00

STARY BROWAR, Poznań, ul. Półwiejska 42

Pasaż 0 „Szachownica”

wstęp: wolny