Co kupić małemu człowiekowi? To pytanie zadają sobie teraz mamy, babcie, ciocie, wujkowie. Często jest to nie lada wyzwanie. Latorośl ma prawie wszystko, gdyż dostaje prezenty z ogromną częstotliwością, a my w dodatku chcemy aby to było coś oryginalnego, niepowtarzalnego, kreatywnego. Co wybrać? Podpowiadamy! Poniżej znajdziecie 20 naszych redakcyjnych wyborów na udany prezent dla dziecka.

 

Tu uzasadniamy nasz wybór, oraz serwujemy linki do każdego z produktów, abyście łatwo mogli je odnaleźć.

Ogon dla urwisów, psotników, rycerzy, księżniczek i wszystkich innych dzieci z wyobraźnią oraz dla rodziców, którzy chcą pomóc wyzwolić im kolejne pokłady energii i zamienić codzienność w niecodzienność…

W hopsiupowej huśtawce można bujać się do woli pod warunkiem, że jest się ….. dzieckiem. Można huśtać się w domu, na balkonie i w ogródku.

Mania – dziewczyna inna niż wszystkie. Opowieść o Marii Skłodowskiej Curie

Ćwiczenia na skakance są doskonałą formą zabawy, która równocześnie rozwija motorykę dziecka, wzmacnia układ kostny i mięśniowy.  A ta skakanka jest wyjątkowa i ręcznie malowana.

Superbohater KALIMBA to ktoś, kogo zawsze dobrze mieć pod ręką.

Drewniany wózek do ciągnięcia, aby zawsze wszystkie ukochane  zabawki były obok. Wykonany oczywiście ręcznie z naturalnych materiałów pochodzących od certyfikowanych dostawców.

Drewniany bębenek może być pierwszym instrumentem Twojego dziecka. Popularny instrument w postaci zabawki może obudzić w dziecku zainteresowanie muzyką już w pierwszych latach życia. Wydobywające się dźwięki pomogą rozbudzać zmysł słuchu, a satysfakcja z możliwości tworzenia własnych melodii spowoduje, że dziecko nie będzie się chciało rozstawać ze swoim instrumentem. Wspaniała zabawa połączona z nauką gry.

Domek dla lalek. Wiadomo, każdy w swoim życiu musi przejść ten etap

Magiczna polana to wyimaginowane miejsce, w którym spotkały się zwierzęta o niezwykłych, choć autentycznych mocach. Mimo że niektóre z nich brzmią baśniowo – na przykład niebywała siła kraba palmowego albo dar widzenia promieni ultrafioletowych przez renifera – to są one najprawdziwszymi cechami wyróżniającymi zwierzęta zamieszkujące Ziemię. W świecie naturalnym gatunki te nie zetknęłyby się ze sobą w jednym środowisku. Magiczna polana połączyła je ze względu na nieprawdopodobne zdolności i fantastyczne moce, którymi zostały obdarzone przez Czarodziejkę Naturę. W pudełku znajdziecie 500 puzzli oraz plakat z ilustracją i opisami niezwykłych cech zwierząt. Zalecamy układać podczas pełni.

Rogaś- poduszeczka z łuską gryki i grzechotką w ogonku.
Terapeutyczna zabawka z poduszeczką wypełnioną łuską gryki i grzechoczącą kuleczką w ogonku. Dzięki różnorodnym fakturom i strukturom zabawa płaszczką pobudza zmysł dotyku i poprawia motorykę rączek. Łuski delikatnie szeleszczą i przemieszczają się w środku, zachęcając dzieci do ugniatania, uciskania i pracy rączkami. W ten sposób mała płaszczka pobudza zmysł słuchu i dotyku, potrafi intrygować, a także zająć i uspokoić maluchy. Płaszczka doskonale sprawdza się jako pomoc w terapii SI, może też pełnić funkcję poduszeczki lub pacynki.

To oczywiste, że dziecięce postrzeganie świata diametralnie różni się od myślenia dorosłych. Podczas gdy my tkwimy w utartych schematach, maluchy zadają kolejne pytania i udowadniają, że każde wyzwanie niesie ze sobą ogrom możliwości. Klocki hokus pokus zdobią geometryczne elementy zostały zaprojektowane tak, by w żaden sposób nie ograniczać dziecięcej wyobraźni. Spójne elementy umożliwiają tworzenie zróżnicowanych kombinacji – zarówno abstrakcyjnych, jak i przedstawiających realne zwierzęta.

Duży, miękki wieloryb wykonany jest w 100% w Polsce z drelichu w kolorze granatowym i bawełnianej tkaniny w kolorze kremowym i musztardowym. Oczy wieloryba są wyszyte, dlatego zabawka jest bezpieczna dla każdego malucha. Zamówiony przed Świętami przyjdzie do Was  przepięknie zapakowany.

Lis na biegunach. To może być pierwszy ulubiony zwierzak Twojego dziecka! Bujanie sprawia tyle radości, że maluszek nie będzie chciał się z nim rozstawać. Zabawka przełamuje nudę i jest fantastyczną, nowoczesną wersją klasycznego konia na biegunach.

Gra w statki! Wszyscy w to graliśmy!. Zasady są proste. Gra polega na zatopieniu statków przeciwnika. Klasyk!

Zwierzak-przytulak KOCIO z polaru. Kochają go wszystkie dzieci.

Drewniany Laptop jako tablica kredowa przyda się każdemu małemu geniuszowi. Laptop w formie tablicy może służyć jaki szkicownik, notatnik albo podręczny sekretnik. Rozwija wyobraźnię każdego dziecka, które jest ciekawe świata.

Przeplatanka wykonana z litego drewna bukowego. Doskonała zabawka dla dzieci, która uczy koordynacji oko-ręka, kreatywności i cierpliwości.

To nie jest zwykły lis. To jest Pan lis. Niesamowity Pan Lis. Rudy i bardzo odważny. Mięciutki i lubi się przytulać. Ma zdejmowaną pelerynę i szuka najlepszego przyjaciela. 100% handmade

Piękny kalejdoskop dzięki wypukłej soczewce tworzy zapierające dech w piersiach wzory z tego co nas otacza, a nie z kolorowych elementów wewnątrz tuby. Produkt, oprócz wyjątkowego designu, charakteryzuje niezwykle staranne wykonanie z recyklingowanej tektury.

Namiot tipi to świetna kryjówka dla Twojego dziecka na każdą porę roku. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniu, na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Ozdobi każde wnętrze i nada mu przytulności. W namiocie zmieści się nie tylko dziecko, ale również rodzic, który z chęcią poczyta bajki do snu.