10. edycja Filmteractive Festival

Transformacja – słowo klucz roku 2020 i jednocześnie zjawisko, któremu organizatorzy Filmteractive Festival  przyglądają się od początku istnienia festiwalu. Zapiszcie w kalendarzach – jubileuszowa, 10. edycja Filmteractive już 23-27.11.2020!

Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza nowatorskiego marketingu, kreatywności i nowych technologii. Jego celem jest stymulowanie współpracy między różnymi środowiskami i branżami. To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć się jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące w przyszłości. To tutaj twórcy innowacyjnych projektów mogą zaprezentować swoje prace. I w końcu to tutaj przedsiębiorcy mogą zobaczyć jak skutecznie łączyć biznes, sztukę i najnowsze technologie.

Jubileuszowa, 10. edycja Filmteractive została w całości przeniesiona do Internetu – transmisje będą dostępne na dwóch platformach: Facebooku i YouTube’ie. Tematem przewodnim jest pytanie “Jak sektory kreatywne mają funkcjonować w nowej rzeczywistości?”. Wśród zaproszonych gości jest aż 40. ekspertów z Polski i ze świata.

W programie wydarzenia Filmteractive Festival nie zabraknie:
– projektów, o których mówi cała branża;
– wywiadów i dyskusji z artystami i biznesmenami;
– najciekawszych danych;
– wiedzy eksperckiej;
– informacji o możliwościach finansowania projektów;
– okazji do współpracy.

Zero opłat. Zero rejestracji. Zero ograniczeń.
Więcej informacji znajdziecie na www.filmteractive.eu

Filmteractive Festival:

Facebook: https://www.facebook.com/FilmteractiveFestival
Instagram: https://www.instagram.com/filmteractivefestival/
YouTube: https://www.youtube.com/user/Filmteractive
Twitter: https://twitter.com/Filmteractive
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/filmteractive