Zmysłowa bielizna :: Perilla

Czasy kiedy bielizna nie musiała wyglądać minęły wieki temu. Uwielbiamy koronkowe wykończenia czy kusicielskie hafty. Zmysłowa bielizna to element, który powinien znajdować się w każdej szafie. Szukając odpowiednich modeli trafiliśmy na markę Perilla, której projekty nas oczarowały!

Oczarowała to mało powiedziane, ta bielizna pobudziła nasze zmysły! Perilla jest nową na polskim rynku marką, inspirowaną najnowszymi trendami. Każda kolekcja charakteryzuję się unikalnymi projektami, które w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i szlachetnymi komponentami, dają nieziemski efekt. Wśród projektów znajdziemy zarówno staniki czy doły o najróżniejszych krojach – od fig po stringi. Dizajnerzy marki, projektując myślą o kobietach w każdym rozmiarze. Dlatego każda kobieta, która założy rzeczy z metką Perilla, poczuję się  pewnie, a zarazem pięknie i kobieco.

Zmysłowa bielizna Perilla zachwyca nie tylko swoją wysoką jakością. Na uwagę zasługują tu również detale, do których marka podchodzi z nieprzeciętną dbałością. Figlarne falbanki, zmysłowe paseczki, słodkie kokardki, wstążeczki czy odważne wycięcia nadają charakteru produktom. Perilla to nie tylko bielizna, to kawałek luksusu dla ciała.

Produkty marki dostępne są już na platformie Pakamera.pl – tutaj!

źródło: Pakamera.pl