Zdrowe śniadanie

Stwierdzenie, iż zdrowe jedzenie musi smakować nie najlepiej to zwykłe nieporozumienie. Dowodem są poniższe zdjęcia i przepisy pewnej kanadyjskiej blogerki. Rozkoszujcie się obrazem i bierzcie dobry przykład! Enjoy!

Zdrowe jedzenie nie tylko dostarcza więcej substancji odżywczych niż przypadkowy junk food złapany w biegu, ale też może być diabelsko dobre. Wystarczy jedno spojrzenie na śniadania przygotowywane przez Kanadyjkę Jess z Choosing Chia. Jej miski pełne zdrowych ziaren, smoothie i owoców eksplodują ferią barw. Od razu człowiek robi się głodny i nie myśli o niczym innym jak o takim samym posiłku, a kanapka z żółtym serem zwyczajne traci smak.

Przeglądanie jej konta na instagramie wciąga jak narkotyk. Jak raz zaczniesz, nie możesz przestać. Jedynym minusem którego możemy się dopatrzyć to utrudniony dostęp do części składników, ale z drugiej strony… Dla chcącego nic trudnego. Do przygotowania takiego super posiłku nie potrzeba wiele. Koniecznie musicie jednak zaopatrzyć się w blender do koktajli.