ŻARCIE NA KÓŁKACH po raz drugi w Krakowie!

W ramach 2. edycji Lata w mieście (22-23.07) blisko 30 food trucków nakarmi głodnych wrażeń i smaków mieszkańców Krakowa w tamtejszym Bezogródek Food Truck Park. Dzięki Żarciu Na Kółkach, które kolejny raz zawita do stolicy Małopolski, zapowiada się pyszny weekend w malowniczym parku przy Błoniach.

Żarcie Na Kółkach to organizator największych zlotów foodtruckowych w Polsce. W samym środku lata, czyli 22 i 23 lipca, zawita do Krakowa, by zaprosić mieszkańców miasta na wyjątkowy piknik. Bo oprócz znakomitych potraw z całego świata, na odwiedzających Bezogródek Food Truck Park będą czekać liczne atrakcje. Wśród nich zabawy dla najmłodszych, gry towarzyskie, sporty miejskie i strefa wypoczynkowa z muzyką, która umili jedzenie i relaks na świeżym powietrzu.

Już pierwsza wizyta Żarcia Na Kółkach w Krakowie podbiła serca i podniebienia mieszkańców miasta, którzy do późnych godzin nocnych próbowali blisko stu potraw z ponad trzydziestu pojazdów. W rezultacie organizatorzy 2. edycji Lata w mieście postanowili ponownie zaprosić ekipę sprawdzonych food trucków, by zaspokoić apetyt Krakowian, który od ostatniego razu z pewnością urósł. I tym razem Żarcie Na Kółkach zabierze uczestników w smakowitą podróż.

Postawiliśmy na różnorodność, dlatego odwiedzający Bezogródek skosztują potraw z całego świata – Tajlandii, Meksyku, Ameryki, Anglii czy Hiszpanii. Wśród propozycji nie zabraknie pysznych dań dla wegetarian i dla najmłodszych oraz słodkości. Zapraszamy serdecznie do Krakowa, bowiem szykuje się przednia, czyli w naszym przypadku naprawdę smaczna impreza!” – zapewnia Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

 

 

Więcej info: www.facebook.com/events/124665834782832