Zapraszamy na święto wszystkich wegan- Wege Festiwal Warszawa

Zapraszamy na święto wszystkich wegan- Wege Festiwal Warszawa to największe w Polsce targi kuchni wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Wege Festiwal w wersji wegańskiej zawita do Pałacu Kultury i Nauki zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy.
Co więcej – na uczestników czekać będzie potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Filozofia zero waste czy cruelty free doskonale idą w parze z wege.
Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię azjatycką, polską, aż po roślinne sery, wegańskie wędliny czy przetwory. Ponadto oryginalne rękodzieła, naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała, ubrania małych polskich marek, torby i plecaki oraz niebanalne dodatki zero waste.
Wydarzeniem towarzyszącym będą Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno.
Zapraszamy do uczestnictwa w licznych pokazach i wykładach związanych z roślinną dietą, kosmetykami i wegańskim stylem życia.

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/events/1017399509015175

Przywitaj jesień Wege Festiwalem! Nie może Was zabraknąć podczas wielkiego, wegańskiego święta!

Wege Festiwal Warszawa 10.10.2021r.
Pałac Kultury i Nauki – wejście od strony Placu Defilad
Niedziela 12:00 – 19:00

Bilety do nabycia pod adresem: https://tiny.pl/97sqv