„ZAMKNIĘCI W SOBIE” – LOCKDOWN STAND UP – PREMIERA online 17 grudnia 2020

Jeszcze w listopadzie, a dokładnie dzień przed kolejnym lockdownem odbyła się premiera stand upu „ZAMKNIĘCI W SOBIE” – LOCKDOWN STAND UP. Póki co nic się nie zmieniło, zatem nadszedł czas na premierę ONLINE już 17 grudnia.

Psychiatrzy twierdzą, że lockdown był bezcennym doświadczeniem – pewne obsesje i lęki wyszły na światło dzienne. I super! Tylko co teraz?
Jedyne, co możemy z nimi zrobić, to je rozgadać. „Zamknięci w sobie” to lockdownowy stand up 8 ciekawych osobowości, które chętnie opowiedzą swoją szajbę. A spectrum jest szeeeerokie. Każdy coś dla siebie znajdzie.

Ilu z nas nosi w sobie cichy lęk przed atakiem pytona z sedesu? I czy wiecie jak się bronić?
Jak rozpoznać, że masz klątwę rodzinną i wykupić abonament u szeptuchy, bo musi ci ją ściągać co miesiąc?
Jak to się dzieje, że jesteś królową „shitjobów”? Czy znasz algorytm na to, jak przyciągasz karmiczne zawody do swojego życia?
Co zrobić, gdy czujesz, że chciałbyś być prorokiem niosącym oświecenie, ale lubisz tę samą płeć i masz dylemat, czy w paradygmacie chrześcijańskim to się przypadkiem nie wyklucza?
Jak nieświadomie zaplanować najkoszmarniejszy romantyczny wieczór ever?
Jak przeżyć dwa razy własną śmierć i nie oszaleć, gdy wiesz, że do trzech razy sztuka, a wciąż starasz się nadgonić marzenia w życiorysie? Oraz parę life hacków, gdy wiesz, że twoja kobiecość jest na poziomie muppeta, ale zawsze ratujesz się butelką wina.

„ZAMKNIĘCI W SOBIE” – LOCKDOWN STAND UP
Społeczna Scena Debiutów
PREMIERA online: 17 grudnia 2020
Teatr WARSawy

„ZAMKNIĘCI W SOBIE” – LOCKDOWN STAND UP: 

17 grudnia, godz. 18.00 – premiera ONLINE
18 grudnia, godz. 18.00
19 grudnia, godz. 18.00
20 grudnia, godz. 18.00
22 grudnia, godz. 18.00
Bilety: 15 zł.

Każdy link jest aktywny 12 h od godziny startu wydarzenia.
Aby obejrzeć spektakl należy wysłać mail: bilety@teatrwarsawy.pl.
Treść: „Zwracam się z prośbą o przesłanie dostępu do spektaklu „ZAMKNIĘCI W SOBIE” w wersji online w terminie (dzień i godzina).

EXAMPLE.PL