YOPE Bounce! Daj swoim włosom BOUNCE!

YOPE Bounce to nowa seria produktów do włosów, stworzona z wykorzystaniem roślinnych adaptogenów, mających zbawienny wpływ na kondycję włosów i skórę głowy. Serię tworzą trzy linie produktowe – HYDRATE my hair, BOOST my hair i BALANCE my hair – przeznaczone do pielęgnacji różnych typów włosów i skóry głowy. Daj swoim włosom BOUNCE!

EFEKT BOUNCE Z MOCĄ ADAPTOGENÓW

Czym jest efekt bounce? To upragniony przez każdą z nas efekt zdrowych, sprężystych i błyszczących włosów, które wracają do swojej formy nawet po spięciu czy związaniu. Aby włosy uzyskały taką kondycję, konieczne jest odpowiednie dobranie kosmetyków do ich pielęgnacji, wykorzystanie dobrodziejstw składników aktywnych, a także regularne stosowanie kuracji i rytuałów pielęgnacyjnych. Brzmi skomplikowanie? Nowa seria YOPE Bounce ułatwia dbanie o włosy i skórę głowy dzięki trzem liniom kosmetyków, zawierającym adaptogeny oraz ekstrakty i kompleksy naturalnych składników. Wystarczy kilka prostych kroków, aby nadać swoim włosom bounce.

ADAPTOGENY

Adaptogeny działają jak inteligentne suplementy, które wykrywają potrzeby skóry czy włosów. Są to substancje pochodzące od roślin adaptogennych – zwiększają one odporność na stres i pełnią rolę boosterów, aktywujących podstawowe funkcje organizmu: ochronne, wzmacniające, naprawcze. Każdego dnia komórki skóry i włosów narażone są na stres oksydacyjny, a adaptogeny mają za zadanie wspomagać ich ochronę. Innowacyjne wykorzystanie adaptogenów w produktach do włosów pozwoliło YOPE stworzyć nowe, doskonale dopracowane i skuteczne kosmetyki, odpowiadające różnorodnym potrzebom.

Podobnie jak w pozostałych seriach kosmetyków marki, również YOPE Bounce zawiera składniki pochodzenia naturalnego, które stanowią nawet do 99% składu produktów z serii.

NAWILŻANIE, REGENERACJA I REGULACJA

W serii YOPE BOUNCE znajdziesz 3 linie kosmetyków, dedykowane do różnych potrzeb i rodzajów  włosów i skóry głowy. Oprócz adaptogenów, w ich składzie znalazły się m.in. peptydy, kompleksy  protein, oleje czy kwasy.

HYDRATE my hair

Chcesz mieć włosy lśniące jak tafla wody? Efekt nawilżenia to kluczowe zadanie kosmetyków  z linii Hydrate. Sprawdzą się doskonale dla osób z puszącymi się, falowanymi czy średnioporowatymi  włosami, wymagającymi nawilżenia i wygładzenia. Dzięki użytemu w składzie adaptogenowi  – Bazylii Tulsi – produkty poprawiają wygląd włosów i chronią przed powracającym przesuszeniem.  Święta Bazylia działa w synergii ze składnikami kondycjonującymi i peptydami, dzięki czemu  utrzymuje długotrwałe nawilżenie włosów.

BOOST my hair

Seria Boost my hair ma za zadanie łagodzić podrażnienia wrażliwej skóry głowy oraz dogłębnie odżywiać zniszczone włosy. Kosmetyki z tej linii to ratunek dla włosów farbowanych, grubych, wysokoporowatych i kręconych, których ubytki wymagają wypełnienia. Aktywatorem regeneracji jest Grzyb Reishi – adaptogen bogaty w przeciwutleniacze, który wykazuje silne działanie ochronne, zwłaszcza na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia. Każdego dnia poprawia kondycję skóry głowy, odżywia ją i pielęgnuje. Wzmacnia włosy, chroni je przed uszkodzeniami, dzięki czemu rosną mocniejsze i zdrowsze, pomaga też wydobyć skręt i podkreślić naturalne fale.

BALANCE my hair

 

Linia Balance została stworzona na potrzeby przetłuszczającej się u nasady skóry głowy i włosów, których końcówki wymagają nawilżenia. Za regulację sebum odpowiada Mirt Cytrynowy, adaptogen, który działa
detoksykująco, skutecznie wspomaga oczyszczanie skóry głowy i włosów, aktywując naturalne procesy regulujące. Przywraca też równowagę pH, aby działać na wszystkich płaszczyznach niezbędnych do zdrowej skóry głowy i pięknych włosów. Włosy pełne uniesień to cel, który przyświecał tworzeniu tej linii! Balance my hair to kosmetyki idealne do niskoporowatych, prostych i naturalnie gładkich włosów, które potrzebują objętości, nawilżenia i teksturyzacji, bez obciążania.

RYTUAŁY I KURACJE

Wystarczy znajomość kilku domowych zabiegów, żeby w pełni skorzystać z dobrodziejstwa składników, zawartych w kosmetykach YOPE i nadać swoim włosom bounce. Rytuały i kuracje, podczas których łączy się produkty z linii Hydrate, Boost i Balance, pozwalają uzyskać wymarzony wygląd włosów, a do tego są świetnym momentem na chwilę relaksu!

RYTUAŁ OMO
ODŻYWIANIE | MYCIE | ODŻYWIANIE
OMO to dogłębne nawilżenie oraz ochrona. Ten rytuał nadaje się do każdego typu włosów: kręcone odzyskują witalność i sprężystość, a suche i porowate stają się wygładzone, pełne blasku, bez efektu puszenia.

RYTUAŁ GŁĘBOKIE ODŻYWIENIE
KURACJA REGENERUJĄCA
Odżywianie włosów to zabieg regeneracyjny, przeznaczony dla zniszczonych włosów wymagających mocnej odbudowy. Dzięki zastosowaniu kilku kroków z wykorzystaniem kosmetyków z serii Yope BOUNCE, rytuał pomoże nawilżyć, uzupełnić ubytki i pokryć włosy cienkim filmem ochronno- -wygładzającym. Głębokie Odżywienie to prawdziwe SPA dla włosów – rytuał ten warto powtarzać co tydzień, aby dostarczyć włosom niezbędnych składników odżywczych.

RYTUAŁ WYDOBYCIE SKRĘTU
5 KROKÓW DO LOKÓW
Uzyskanie naturalnych, sprężystych fal wymaga właściwie dobranej pielęgnacji i odpowiednich zabiegów, które pozwolą wydobyć skręt. Dzięki rytuałowi Yope w 5 krokach i z pomocą pięciu kosmetyków Yope BOUNCE uda Ci się podkreślić fale i zadbać o ich kondycję.

RYTUAŁ EFEKT TAFLI
20 MINUT DO BLASKU
Kuracja stworzona dla tych, którzy chcą nadać swoim włosom ultra gładkie i błyszczące wykończenie. Efekt lśniącej tafli sprawi, że pasma będą wyglądały na zdrowe i pełne naturalnego piękna. Oprócz błysku i idealnie
układających się włosów, rytuał zapewni też optymalną termoochronę i regenerację .