Wymarzony plecak do szkoły i na podróż

Mimo sierpniowych upałów oraz trwających wakacji myślami poszukujemy wymarzonego plecaka nie tylko na zbliżający się rok szkolny. Musi być wygodny, posiadać funkcjonalne przegródki i kieszonki a co najważniejsze być piękny! Sprawdźcie jaki wybrać plecak do szkoły lub na weekendowe wycieczki. 

W temacie wygodnych oraz pojemnych plecaków do szkoły, pracy czy na daleką podróż pierwsza polska marka, która przychodzi nam na myśl to CARGO by OWEE. Plecaki są proste i bardzo wygodne, a ilość spotkanych osób na mieście z tym unikalnym dodatkiem jest niepodważalnym dowodem ich popularność.

Dla bardziej wymagających odbiorców mamy nietypowe wzory od polskich projektantów. Co powiecie na wymarzony plecak od KAS KRYST, REST Factory czy Must Wear Marcin Wypych? Modny dodatek od polskiego projektanta cudownie zagra w wielu stylizacjach do pracy, szkoły lub na spotkanie ze znajomymi. Nie zapominajcie, że plecaki worki to nie tylko hit na wakacyjnej plaży.

Elegancką wersję plecaka znajdziecie u marki Nucelle oraz skórzane perełki u Bbleather. Plecaki są tak piękne, że spokojnie zastąpią klasyczną torebkę do biura lub wieczorne wyjście na miasto.

Najwygodniejszym plecakiem, który pomoże w zdobywaniu najdalszych krańców świata są kolorowe modele od marek Narny World oraz ParacollectivePakowne, wygodne a wizualnie całkowicie pasują do wakacyjnej przygody!

Dla najmłodszych poszukiwaczy nowych plecaczków do przedszkola mamy cudowne pluszaki, które pomieszczą ulubioną zabawkę i drugie śniadanie. W poszukiwaniu misiów plecaków zaglądajcie do Lady Stump.

 

foto: pakamera.pl