Wyjątkowa galeria sztuki od marki PAS DE LART

Photo frames mockup
11 / 11

Szukacie oryginalnych grafik do swojego wnętrza? Jeżeli macie ochotę na wyjątkową galerię sztuki we własnym domu, koniecznie poznajcie markę PAS DE LART. W jej kolekcji znajdziecie autorskie projekty grafik inspirowanych prostotą i pięknem modernistycznego wzornictwa, abstrakcyjnej geometrii w naturze oraz twórczością największych mistrzów pędzla z Paryskiego Studia Mourlot. Nasze serce podbiło niesamowite wyczucie stylu i dobry smak projektantów.

Nie od dziś wiadomo, że o klimacie wnętrza decydują przede wszystkim dodatki. Naszym zdaniem nawet niewielki element dekoracyjny może “stworzyć” całą aranżację i być tą wisienką na torcie, która decyduje o stylu i charakterze przestrzeni. W ofercie marki PAS DE LART znajdziecie naprawdę nietuzinkowe grafiki, które będą doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza i odnajdą się zarówno w minimalistycznych, jak i bardziej klasycznych stylizacjach. Marka tworzy autorskie projekty grafik, a inspiracją do ich powstania są między innymi naturalnie występująca w naturze geometria, prostota i piękno modernistycznego wzornictwa oraz twórczość mistrzów takich jak Henri Matisse, Rene Magritte, Lina Cavalieri, Ikko Tanaka, Paul Klee, Tamara Łempicka czy niezrównany Pablo Picasso. Minimalistyczne, a zarazem pięknie skomponowane plakaty to gratka dla miłośników sztuki.

Modernistyczna grafika w świeżej, inspirującej odsłonie. Projekty marki PAS DE LART to sposób na to, by wprowadzić do swojego wnętrza wielką sztukę, ale widzianą w zupełnie nowy sposób. Jak się okazuje, wcale nie musicie wychodzić z domu, żeby poczuć się jak w wielkiej galerii – poszczególne grafiki doskonale się ze sobą łączą i uzupełniają, możecie więc za ich pomocą stworzyć w swoim domu wyjątkową aranżację.


Co inspiruje projektantów marki PAS DE LART? Wśród kolekcji autorskich grafik znajdziemy między innymi te nawiązujące do sztuki line art. Takie plakaty to fajny sposób na wprowadzenie elementu wielkiej sztuki do wnętrza urządzonego w stylu glamour, ale nie tylko. Doskonale odnajdzie się również w mieszkaniach skandynawskich oraz tych w paryskim klimacie. Artystyczne projekty grafik w klimacie sztuki woodblock (tradycyjnie nawiązujące do sztuki japońskiej) odnajdą się w nowoczesnych, stylowych wnętrzach, którym dodadzą wyjątkowego, indywidualnego charakteru.

W ofercie marki PAS DE LART znajdziecie również autorskie grafiki, które upiększą dziecięce pokoiki. Naszym zdaniem to świetny patent na to, żeby zaznajamiać swoje maluchy z wielką sztuką od najmłodszych lat i od samego początku wyrabiać ich estetyczny gust i dobry smak.

Gdzie szukać projektów PAS DE LART? Duży wybór autorskich grafik i oryginalnych plakatów znajdziecie na platformie Pakamera.pl. Nasi styliści podpowiadają, że warto zwrócić uwagę zwłaszcza na nowoczesne interpretacje dzieł wielkich mistrzów. Galeria plakatów inspirowanych sztuką Henri Matisse’a to idealny sposób na to, by ożywić swoje wnętrze i sprawić, że nawet w najbardziej minimalistycznej, surowej przestrzeni poczujecie się jak w paryskiej galerii sztuki.

EXAMPLE.PL