Wszyscy Kwiaty - taniec i podróż na POMOST 511

Wszyscy Kwiaty – plaża Pomostu 511 zamieni się w krainę kwiatem i abstrakcją płynącą. Będziemy tańczyć i podróżować po czarujących wymiarach. Wkroczycie do krainy zbyt kwiecistej i zbyt lirycznej, by mogła być otwarta 365 dni w roku. Noc z 29/30 sierpnia to będzie jedyna okazja – dlatego tańczcie ile sił! Na piasku!

WSZYSCY KWIATY – To stan, który osiąga się poprzez wspólny taniec na rozpalonym piasku do klasyków elektroniki. To stan, w którym kwiaty uderzają Ci do głowy, znajdujesz się niby w mieście, a już gdzieś dalej, głębiej – na plaży pełnej mistycznych kwiatów. Dookoła kwiaty i Wszyscy Kwiaty – przerośnięte, dziwne, urocze i magiczne.

ZAGRAJĄ:

Mia Twin – DJ-ka, producentka muzyczna, animatorka klubów i promotorka imprez. Rozpoczęła swoją drogę muzyczną od śpiewu w zespołach, chórze oraz grze na gitarze i pianinie. Po tak wszechstronnym wykształceniu jej chęć dzielenia się pasją do muzyki przerodziła się w miksowanie płyt na imprezach. Szybko stała się miłośniczką vinyli. Po niedługim czasie miała na swoim koncie bookingi w czołowych polskich klubach, została również doceniona przez publiczność niemiecką, hiszpańską oraz indyjską. Zagrała na żywo w licznych audycjach w polskim radio “Czwórka”, radio “Roxy” oraz podczas streamingów w klubie Smolna („Smolna On Air“) i w poznańskiej Tamie („Plug.in“).

Maurycy RA
DJ i wokalista znany z umiejętności łączenia różnych gatunków muzycznych takich jak etno, oriental z house i techno.
Do swoich live-act używa mikrofonu z szeroką paletą efektów psychoakustycznych.
Występował m.in. we Francji, Tajlandii, Włoszech, Kambodży
Związany z klubem Pomost511 od 2014 roku.

The SAINT
The SAINT – to francuski DJ mieszkający w Polsce.
W 2020 roku jego odcinki „The SPIRIT” były dwukrotnie wybierane przez Electronicbeats PL. Gra afro / ethno / oriental electro / house / melodic techno.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ