Wrangler :: Impreza, na której tworzy się historia!

Wrangler startuje ze swoją jesienną kolekcją ICONS od wyjątkowej kampanii, która celebruje wszystko to, z czego słynie legendarne „afterparty” – hedonizm i nieprzyzwoicie przyjemną zabawę.

wrangler ICONS
1 / 7

Marka Wrangler sięgnęła po swoje archiwalne fasony i zaprojektowała je na nowo, wyglądają jak ubrania z legendarnych koncertów i imprez. Stwórzcie dzięki nim jedyny i niepowtarzalny look.

Ciekawostką jest, że legendarny denim został wytworzony bez naruszenia równowagi ekologicznej. Wrangler opracował innowacyjną technologię Indigood, która polega na barwieniu tkanin, z użyciem piany, a nie wody, ścieki poprodukcyjne zostały właściwie wyeliminowane. To rewolucyjny krok dla przemysłu denimowego.

W kolekcji pojawią się klasyczne kultowe kroje – od słynnej 124MJ, która jest archetypem kurtki denimowej, po koszulę 27MW stworzoną kiedyś dla kowbojów, która szybko podbiła serca gwiazd rocka. Pojawią się również autentyczne spodnie 11MWZ – pierwsze westernowe jeansy o wąskiej linii, teraz również w nowym wydaniu dla kobiet.

Linia ICONS jest fundamentem kolekcji jesień-zima 2019, w której pojawi się jeszcze więcej nowych produktów. Czarny denim – obecny w kolekcjach Wranglera od dekad – w tym sezonie przybierze szary odcień. Jeansy, kurtki i koszule w tym kolorze wprowadzą do kolekcji ciemną, wyrazistą nutę.

Nie zabraknie także Sherpy – legendarnej kurtki Wrangler z kożuszkiem, która została zaprezentowana po raz pierwszy w latach 60. Jest to idealna wersja słynnego denimowego modelu 124MJ na zimny sezon. Będzie dostępna w klasycznym niebieskim odcieniu oraz z nowego czarnego denimu z efektem znoszenia.

https://www.youtube.com/watch?v=9RlhYGMQU_s&feature=youtu.be

#ICONSLIVEFOREVER