Świąteczny okres to czas, w którym warto nieco bardziej pomyśleć o tych najbardziej potrzebujących. WoshWosh daje nam możliwość zrobienia tego z okazji akcji „Daj INNYM prezent na święta”!

Na pewno powoli myślicie już o prezentach na Święta. A gdyby tak pomyśleć o prezencie dla osoby, która bardzo go potrzebuje? Boże Narodzenie to okres kupowania ogromnych ilości rzeczy, również obuwia. W Waszych szafach na pewno zalegają buty, w których już nie chodzicie, nie podobają Wam się, bądź są dla Was za małe/za duże. Nie wyrzucajcie ich!

Samotne mamy i ich pociechy bardzo ich potrzebują. Zrób Im prezent i przynieść buty do WoshWosh lub na targi Slow Weekend. Zespół WoshWosh (w miarę możliwości) zadba o nie i przekaże do domów samotnych mam.

Aby zachęcić do przynoszenia butów, w dniach 3-9.12  dostaniesz 25% zniżki na drugą parę butów, którą już dla siebie, możecie odnowić, wyczyścić bądź naprawić.

Buty damskie i dziecięce możecie przynosić, bądź wysyłać (z dopiskiem “buty dla samotnych mam”) od 3 do 8 grudnia do lokalu WoshWosh (ul.Solec 81b lokal P60 – CH Arkada pod Mostem Poniatowskiego) oraz 8 i 9 grudnia na stoisko WoshWosh podczas targów – Slow Weekend (hale Starej Drukarni przy ul.Mińskiej 65, od 11:00 do 19:00)

W te święta zróbcie prezent nie tylko sobie, ale również samotnym mamom, które Waszego wsparcia bardzo potrzebują.

Buty dla mam i dzieci zbierane są dla Domu Samotnej Matki Caritas Archidiecezja Warszawsko-Praska, Wspólnota Chleb Życia oraz Stowarzyszenie „Wspólnymi Siłami”.”

„W te święta podaruj prezent tym, którzy bardzo tego potrzebują.”