Wojtek Mazolewski & Natalia Przybysz w Warszawie!

1 / 1

Niezwykłym zapowiada się sobotni występ Wojtka Mazolewskiego z Natalią Przybysz na wodnej scenie, warszawskiego kluby Pomost 511! Muzycy współpracowali już wielokrotnie m.in. podczas nagrania utworu „I love you smile”. Tym razem na zaproszenie H&M Love Music, Natalia i Wojtek zabiorą publiczność w podróż po swoich muzycznych fascynacjach, prezentując własne utwory oraz kompozycje innych artystów.

Wszystkich spragnionych ambitnych dźwięków zapraszamy także na serię czerwcowych koncertów w Gdyni, Siedlcach i Warszawie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Ekscentryczny Projekt Muzyczny, przygotowany specjalnie na Piknik Stołecznej. Będzie to spotkanie trzech muzycznych osobowości Ewy Bem, Matyldy Damięckiej i Wojtka Mazolewskiego. Nie zabraknie swingujących  rytmów i międzywojennych przebojów!

Wakacje Kwintet Wojtka Mazolewskiego rozpocznie od trzech jazzowych festiwali. Trasa rozpocznie się 3 lipca w Wadowicach, zespół będzie gwiazdą Młyn Jazz Festiwalu. Kolejnego dnia Wojtek Mazolewski Quintet zaprezentuje muzykę z albumu „Polka” kilkutysięcznej, warszawskiej publiczności. Koncert zainauguruje tegoroczną edycję Festiwalu Jazz na Starówce. Szczególnym wydarzeniem będzie pierwszy występ zespołu w Turcji. Formacja gdańskiego artysty została zaproszona na Istanbul Jazz Festival. Wśród gwiazd festiwalu znaleźli się także Marcus Miller i Michael Kiwanuka. 6 lipca kwintet Wojtka będzie dzielił stambulską scenę z Melody Gardot.
Przy okazji przypominamy wywiad Agnieszki Strzałkowskiej z Wojtkiem Mazolewskim:

WOLNOŚĆ PŁYNIE Z JAZZU X WYWIAD z WOJTKEIM MAZOLEWSKIM

Wojtek Mazolewski feat. Natalia Przybysz „I Love Your Smile” // posłuchajcie:

 

Redakcja Example.pl stawi się w pełnym komplecie. Widzimy się w Pomoście 511!

Co? Wojtek Mazolewski & Natalia Przybysz w Warszawie!

Gdzie? Pomost 511

Kiedy? 20/06/2015

Więcej info: https://www.facebook.com/events/704705476323813/704957082965319/

Wojtek odpowiada ::
Muzyka to… WOLNOSĆ
Za decki zaprosiłbym… Questlove’a czyli właściwie Ahmir’a Khalib’a Thompson’a
Swoim dzieciom zagrałabym… Nionio
W muzyce najbardziej zaskakuje mnie… nieograniczony potencjał. Możesz wszystko!
Domówka czy party w klubie? … Jedno i drugie najlepiej 🙂
Za 10 lat będę… Zobaczymy czy będę… Mam cały czas wiele marzeń i planów, ale życie nauczyło mnie ze wszystko przemija i nigdy nic nie wiadomo.