Willow Smith, córka „faceta w czerni” nie uznaje kompromisów. Zarówno ona, jak i jej starszy brat, od najmłodszych lat pokazują, że nie zasady show biznesu ich nie obowiązują. Oni po prostu robią to, na co mają ochotę. Willow śpiewa, udziela wywiadów i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Została twarzą kampanii Marca Jacobsa i, mimo tak młodego wieku, została już okrzyknięta ikoną mody.

Ma 14 lat i jest wzorem do naśladowania dla nastolatek na całym świecie. Nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem, zakłada peruki, farbuje włosy, publicznie pokazuje się w bardzo zróżnicowanych stylizacjach. Angażuje się w działania charytatywne, współpracuje z fundacją wspierającą osoby chore na AIDS. W licznych wywiadach podkreśla swoje korzenie oraz to, że chce walczyć o równouprawnienie i tolerancję.

Willow nie tylko występuje na scenie, ale też świetnie czuje się przed obiektywem aparatu. Występowała w licznych sesjach zdjęciowych, które tematycznie znacznie odbiegają od typowego klimatu, z jakim obcują nastoletnie dziewczyny. Na fotografiach widać świadomą, poważną młodą kobietę, która jest gotowa na to, żeby zmieniać świat. Czy jej się uda? Trzymamy kciuki.

 

 

źródło: pinterest, I-D