Karl Lagerfeld to jeden z najbardziej uzdolnionych projektantów naszych czasów. Kolekcje, które tworzy dla Chanel czy Fendi to istne arcydzieła. Choć mało się mówi o jego prywatnym życiu, teraz możemy poczuć się częścią jego świata. Wszystko za sprawą jego domu w Blankenese, willa Karla Lagerfelda jest na sprzedaż!

Położona w Blankenese – ekskluzywna dzielnica Hamburga, willa to miejsce jak z bajki. Otoczona wielkim ogrodem z pięknym widokiem na rzekę sprawi, że każdy tu poczuję się jak na wiecznie trwających wakacjach. Willa początkowo nosiła nazwę Villa Schüler, leczy gdy została własnością Karla Lagerfelda, ten zmienił jej nazwę na Villa Jako. Projektant wybrał tę nazwę, by uczcić pamięć po swoim śmierci swojego wieloletniego partnera  Jacques de Bascher, który odszedł w 1989 roku.

Dla wszystkich, którzy marzą by zamieszkać w tak niezwykłym domu mamy nowinę. Ta znajdująca się w Niemczech posiadłość trafiła do sprzedaży, dając nam możliwość wejścia w świat w jakim żył i nadal obraca się Karl Lagerfeld. Jednak cena może nieco przerazić, ponieważ wynosi ona 10 milionów euro. Ale jak to mówią – dla chcącego nic trudnego!

zdjęcia: Engel & Völkers