Wieczór w Teatrze IMKA z NINĄ!

Brak pomysłu na Walentynkowy wieczór? A co powiecie na odrobinę czułości dzień wcześnie? Taki wieczór warto spędzić w doborowym towarzystwie, dlatego przedwalentynkowo na scenie Imka Light widzów bawić będzie plejada najlepszych polskich aktorów: Małgorzata Foremniak, Maciej Kowalewski, Paweł Królikowski i Krzysztof Wieszczek. Tito Productions zaprasza na spektakl „Nina” w walentynkowym nastroju i gwiazdorskiej obsadzie.

„Nina” to przezabawna sztuka francuskich autorów Adre Roussina i Gabriela Arouta. Jest nie tylko lekka i przyjemna, ale też mistrzowsko zrealizowana i zagrana przez doborową obsadę.  Głównym bohaterem spektaklu jest Gerard (Krzysztof Wieszczek) – paryski bon vivant. Ubóstwia kobiety, a kobiety ubóstwiają jego. Prowadzi życie, o jakim marzą mniej atrakcyjni mężczyźni. Równoległe romansowanie z mężatkami jest niezmiernie ekscytujące, wiąże się jednak ze sporym ryzykiem i wieloma komplikacjami. Gerard właśnie postanawia zerwać z jedną z nich – Niną (Małgorzata Foremniak). Tymczasem mąż Niny – Adolphe (Paweł Królikowski) – odkrywa, że żona go zdradza i postanawia zlikwidować rywala. Planuje zbrodnię. Ale czy zakatarzony finansista jest aby najlepszym materiałem na mordercę? Kiedy w mieszkaniu Gerarda słychać dzwonek do drzwi nigdy nie wiadomo, czego ani kogo można się spodziewać. Ale najbardziej nieprzewidywalna okazuje się być sama Nina.

Tego dnia strzały padną nie jeden raz. Jednak cokolwiek zaplanowali mężczyźni, to kobieta zadecyduje o biegu wydarzeń. Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, a baba pośle w diabły wszystkich, którzy staną jej na drodze do miłości.

„NINA” – Teatr IMKA
13 lutego, godz. 19.00
www.ebilet.pl/en/teatr/komedia/nina/