White Sands :: handmade i techniki przodków

Marka White Sands idzie z duchem czasu i oferuję klientom produkty świadome, które szanuję nie tylko środowisko, ale i pracę ludzi którzy je wykonują. W najnowszej kolekcji brandu, znajdziemy stylowe i ponadczasowe kosze, stworzone tylko i wyłącznie z naturalnych materiałów! Sprawdzą się one nie tylko na pikniku, ale i w życiu codziennym. Zobaczcie sami!

Wszystkie produkty White Sands są wykonywane ręcznie z poszanowaniem natury i ludzkiej pracy. Producenci, z którymi współpracuję marka, kultywują tradycyjne metody i działają z poszanowaniem zasad sprawiedliwego handlu. Każde zamówienie w White Sands generuje dochód dla rzemieślników i ich rodzin, a także finansuje fundacje wspierające młode kobiety w krajach rozwijających się poprzez edukacje, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. Oto główne wartości, które pielęgnuje White Sands:

Handmade i techniki przodków
Szacunek i docenianie tradycyjnych technik, wzorów i symbolów zaczerpniętych z duchowej mądrości przodków. Artyści, z którymi współpracuje marka czerpią inspiracje z bliskości z naturą. Rzemieślnicy wykorzystują techniki rozwijane latami przez lokalne plemiona. Za każdym przedmiotem stoi zmysł i praca człowieka.

Lokalne społeczności
White Sands kieruję się ideą wzmacniania społeczności poprzez nauczanie rzemiosł przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Pracują z górskimi plemionami z Maroka, a także z fundacją z Kambodży mającą na celu poprawę warunków życia i zapewnienie kobietom miejsca w gospodarce.

Slow fashion
To świadomość siebie, swoich potrzeb i stylu życia, przeciwieństwo przypadkowych wyborów. To czas, miłość i poszanowanie dla ludzi i rzemiosła.

W nowej kolekcji White Sands z dumą oferuję kosze pochodzące z regionu Bolgatanga w północnej Ghanie. Do wytworzenia koszy rzemieślnicy używają lokalnie uprawianej trawy słoniowej, która jest materiałem wyjątkowo trwałym, co sprawia, że kosze wytrzymują lata użytkowania i pozostają piękne przez długi czas. Tkacze, z którymi współpracują to kobiety, którym ta praca pozwala na niezależność i utrzymanie rodziny.

W nowej kolekcji marki znajdują się kosze, które doskonale sprawdzają się jako kosze piknikowe, plażowe lub torby na zakupy. Są idealne do przechowywania zabawek w pokoju dziecięcym lub pokoju zabaw. Oferują oni także, świetne dla noworodków kosze Mojżesza, które ze względu na swój niewielki rozmiar zapewniają maleństwu bezpieczne, przytulne i mobilne miejsce do spania. Cała najnowsza kolekcja dostępna jest już na platformie Pakamera.pl.