#WHEREISMYMIND x URODZINY PAKAMERY x PAULA I KAROL x EXBOYFRIENDS x BUSZKERS x DJ HEIGHTS x FAGUO

Największa polska platforma modowa, Pakamera.pl, świętuje swoje 10. urodziny! Serdecznie zapraszamy na imprezę do najgorętszej warszawskiej miejscówki – Pomostu 511. Tej nocy nie wolno przegapić! Urodzinowe wydanie szalonego imprezowego cyklu #WHEREISMYMIND powered by Kędzior rozpocznie się koncertem niepowtarzalnych „Pauli i Karola”. Imprezę po koncercie rozkręci niekoniecznie grzeczny duet Exboyfriends wraz z Buszkersem i gościem z Kanady – DJem Heights! Będą balony, będą urodzinowe toasty, będzie obłęd na parkiecie. 

Już w najbliższą sobotę „Paula i Karol” dadzą koncert w Pomoście 511 nad Wisłą. Tego polskiego zespołu folkowego nie trzeba przedstawiać, ich koncerty gromadzą rzesze fanów, zespół ma ich za sobą już kilkaset w Polsce, w Europie i Ameryce Północnej. O dalszy ciąg wieczoru zadba Kędzior ze swoją ekipą: Kostorem, z którym tworzy Exboyfriends oraz Buszkersem i Dj Heights. Przed nami moc muzyki, energii i szaleńczej zabawy z okazji wielkich, okrągłych urodzin Pakamery! Jak przystało na galerię polskich projektantów! Magia, taniec i śpiew do rana! – zapowiada Piotr Kędzierski „Kędzior”, główny prowadzący cykl, człowiek radia i telewizji, DJ, warszawski łobuz i członek duetu Exboyfriends.

Pakamera.pl jest multibrandową platformą sprzedażową. Istnieje od 2005 roku. Od 10 lat zrzesza Polskich Projektantów i niezależne marki, będąc tym samym prostym i przejrzystym medium promującym polską produkcję. Pakamera jest wirtualną przestrzenią, w której swoje produkty sprzedaje w chwili obecnej ponad 2000 marek. Serwis dba o to, aby prezentowane przedmioty były na najwyższym poziomie. Platforma pakamera.pl zalicza się do grupy najlepszych polskich sklepów internetowych w oczach ekspertów branży internetowej. Rokrocznie otrzymujemy wyróżnienia w dziedzinie prowadzenia i promowania biznesu w sieci.

Pakamerę w 10. urodziny wspierają marki:

Faguo to paryski brand o silnych wartościach. Celem twórców jest stworzenie niepowtarzalnej kolekcji obuwia oraz dodatków łączących w sobie klasykę z najświeższymi miejskimi trendami. Cechy szczególne Faguo to świeżośc, pomysłowość, a także odpowiedzialność, w tym także odpowiedzialność za środowisko.

Coca Cola – tego brandu nie musimy Wam przedstawiać. Ta kultowa, znana na całym świecie marka razem z Wami będzie świętować 10. urodziny platformy Pakamera.pl – Coca Cola towarzyszy nam podczas najważniejszych świąt i imprez – nie wyobrażamy sobie, żeby w ten weekend mogło jej zabraknąć!

Feat – marka odzieżowa dla wszystkich, których łączy miłość do sportu. Założona przez dwóch sportowych freaków – Michała i Maćka. Sport jest dla nich największą pasją i miłością. Chcieli stworzyć brand, który sprosta oczekiwaniom takich ludzi jak oni.

Fotki z Budki  Fotki z Budki zostały wymyślone z tęsknoty za wydrukowanym zdjęciem, miłości do tradycyjnej fotografii i dobrego designu. Stajesz przed naszą budką, uśmiechasz się lub nie, naciskasz jeden guzik i w 10 sekund masz wydrukowane zdjęcie – pamiątkę na zawszej

 

Więcej info: https://www.facebook.com/events/521738551316862/