Wege Festiwal w PKiN :: wegańskie targi pełne smaku

Wege Festiwal w PKiN to największe w Polsce targi kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, które odbywają się w różnych miastach Polski. Już 6 października zawitają do Warszawy! Targi wege festiwal w Warszawie
Wege Festiwal to jedyne takie miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata. A już 6 października w Warszawie odbędzie się święto wszystkich wegan!

Wege Festiwal, tym razem w wersji 100% wegańskiej, zawita do Pałacu Kultury i Nauki zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy. Co więcej – na uczestników czekać będzie potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną.

Ponadto oferujemy możliwość uczestnictwa w licznych pokazach i wykładach związanych z roślinną dietą i stylem życia. W programie m.in. wspólne wegańskie gotowanie z Katarzyną Błażejewską – Stuhr oraz dzięki współpracy z India International Fundation: wykłady o ayurwedzie a także pokazy tańca indyjskiego.

Niech nie zabraknie Was na największym wegańskim wydarzeniu tej jesieni! My będziemy tam na pewno.
Gdzie: Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
Kiedy: 6.10.2019r. Nd. 12:00 – 19:00
Bilety dostępne tutaj: https://going.pl/wege-festiwal