Weekendowy rozkład jazdy x Pomost 511

Huczne imprezowe noce, świetni DJe, ciekawi goście, sportowe i relaksujące dni, piękne widoki – tak zapowiada się weekend w nadwiślańskim, marynistycznym klubie Pomost 511!  W piątkową noc w ramach cyklu BeatKultura odbędzie się release party nowej płyty Małolata, zagra ekipa Kokafellaz, Wasabi oraz Dubsknit. Sobotnia noc będzie wakacyjnym imprezowym uderzeniem, które zafundują: Miko Czajkowski i Kovvalsky. Weekend 29-30 maja, Pomost 511!

Piątkowa noc // BeatKultura: Kokafellaz X Wasabi X Dubsknit// edycja specjalna: release party nowej płyty Małolata

Ostatni majowy weekend zacznie się niepoprawnie ostrą imprezą pod banderą Kokafellaz – Homer, Panda i Eklektik Selektah, Wasabi – Invent i Mian oraz Dubsknita! Będzie to edycja specjalna cyklu BeatKulutra z okazji premiery nowej płyty Małolata „Więcej”. BeatKultura to cykl dedykowany wymagającym muzycznie imprezowiczom, ceniącym sobie doskonałej jakości brzmienie, w ramach którego pojawią się najlepsi polscy i zagraniczni DJ’e, ale również młode talenty.

Sobotnia noc // Miko Czajkowski X Kovvalsky czyli #SUMMER_ATTACK

W sobotę w Pomost 511 zapanuje upał! Wakacyjne brzmienia i gorący klimat na parkiecie zapewnią warszawscy uznani DJe: Miko Czajkowski i Kovvalsky, do głowy uderzą drinki o smaku lata, na plaży zapłoną ogniska, a przystań zapełni się łódkami.

Surfing nad Wisłą

W sobotę i niedzielę SUP Academy Poland zaprasza na spływy paddleboardowe, zajęcia szkoleniowe oraz do wypożyczania sprzętu w przystani Pomost 511. DJe: Miko Czajkowski i Kovvalsky, do głowy uderzą drinki o smaku lata, na plaży zapłoną ogniska, a przystań zapełni się łódkami.

Happy Sporty Summer

W sobotę o godzinie 10:30 trenerki Projekt Forma i 4 Better Mood zaaplikują solidną dawkę ćwiczeń i motywacji. Zajęcia są dla wszystkich! Kobiet i mężczyzn, wysportowanych i początkujących. Pamiętajcie! Aby osiągnąć oczekiwane efekty trzeba poznać właściwe wzorce ruchu – tutaj są one wyjaśniane.
Dla chętnych otwarte jest także boisko do siatkówki plażowej.

 

Więcej info na temat wydarzeń znajdziecie na FB!

Piątkowa noc // BeatKultura: Kokafellaz X Wasabi X Dubsknit// edycja specjalna: release party nowej płyty Małolata

Sobotnia noc // Miko Czajkowski X Kovvalsky czyli #SUMMER_ATTACK

Happy Sporty Summer

SUP Academy Poland