Weekend na Off Brzeska Bazar Różyckiego.

Przedstawiamy rozkład jazdy na najbliższy weekend na Pradze. Off Brzeska Bazar Różyckiego nie zwalnia tępa i zaprasza na wydarzenie z cyklu DISCO BAZAR oraz LOVE PARADE. Będziecie?!

No to zaczynamy! W piątek 30 lipca zapraszamy na drugie wydarzenie z cyklu DISCO BAZAR! Głównym artystą jest DEJW. Wiemy, że macie niedosyt po ostatnim koncercie disco! Dlatego znów robimy to dla Was! Tym razem specjalny koncert chłopaków z DEJW oraz Luckasa Deejay, którzy rozgrzeją bazar do czerwoności. A pomogą im w tym tancerki, które idealnie uzupełnią piątkowe show. Będziemy tańczyć do białego rana! Wszystkie aktualności możecie znaleźć na wydarzeniu tutaj! Start:17:00 Panie free / Panowie 10zł.

W sobotę 31 lipca w związku z tym, że przez Warszawę przechodzi LOVE PARADE, na Off Brzeska Bazar Różyckiego mamy wydarzenie LOVE IS A LADY. To event muzyczny , podczas którego występują same kobiety dj-ki. Gościem honorowym jest AURIGA, dj pochodząca z Hiszpanii. Reszta dziewczyn, to nasze polskie dj, które grają w klubach i na wydarzeniach w całej Polsce. Zagrają: Patka, Agnes, Hexperience, Illegible, Mia Twin, Smoozy

MIŁOŚCIĄ WYPEŁNIAMY DZIŚ MIASTO
MIŁOŚCIĄ PACHNIE PRAGA
MIŁOŚĆ NA RÓŻYCU JEST

Wybiegając trochę w przyszłość 07 sierpnia organizujemy na naszym terenie duże wydarzenie, które łączy społeczność hinduską z całej Polski – jest to  INDIAN DANCE FESTIVAL 2021  Pre-Navratri / Garba Special

Garba to taniec ludowy gudżarati obchodzony w Navratri, uroczystość trwająca dziewięć nocy. Piosenki Garby zazwyczaj obracają się wokół tematów dziewięciu bogiń. Style Garba różnią się w zależności od miejsca w Gujarat. Restauracja Mr India, OFF Brzeska & Razvi Events, zaprasza wszystkich na uroczystość Pre Navratri z oficjalnym otwarciem (Pooja), po której nastąpi Garba oraz Bollywood Night!
My jesteśmy zachwyceni także śledźcie nasza zakładkę  LIFESTYLE aby nie przegapić fajnych wydarzeń!