Połowa wakacji za nami, ale Wam ciągle mało zabawy i szalonych imprez do wschodu słońca. W ten weekend w Iskrze na Polu Mokotowskim będzie wyjątkowo gorąco!

11229319_379155302281119_2898136341813981973_o

BACK TO THE HOUSE x ANDESH x POLASTRI x SUNNY
Połowa wakacji za nami, ale Wam ciągle mało zabawy i szalonych imprez do wschodu słońca.  Z tej okazji trzech weteranów, rezydentów stołecznych lokali, którzy rozgrzewali do czerwoności nie tylko głośniki…, teleportuje Was w muzyczny świat kultowych klubów, których na imprezowej mapie Warszawy już nie ma. DJ SUNNY x DJ ANDESH x DJ POLASTRI zapraszają na wyjątkowa noc przepełnioną perełkami, klasykami, sztandarami takich miejsc jak CINNAMON, FOKSAL19, Barbie Bar, HotL, MELODIA, MILCH, EGOIST… Możecie być pewni, że z każdym kolejnym dźwiękiem wrócą niesamowite wspomnienia.
coverphoto metrik
KONCERT METRIK
Metrik to znany angielski producent muzyki elektronicznej. Pracował z wytwórniami takimi jak: Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio, aż w końcu 2012 roku rozpoczął współpracę z Hospital Records. To mistrz syntetycznych dźwięków przypominających lata 80te. Miłośnik muzyki filmowej i tanecznej. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ
Fresh czy Dirtyphonics. Przed występem publiczność rozgrzewać będzie support: ROS, HANDRA oraz Greenhouse  Effect. Bilety można kupić w przedsprzedaży oraz na bramkach przed wejściem do klubu za 25 złotych.