Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbędą się w nowym centrum konferencyjno – wystawienniczym PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. Celem targów jest z jednej strony stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowych kontraktacji, z drugiej zaś przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów.

Targi podzielone są na strefy : FURNITURE, DECO, PREMIUM, KITCHEN oraz INTERIOR FINISH. Dodatkowymi wydarzeniami towarzyszącymi są Poland Design Festival oraz Strefa Architekta.

Dowiedzieć się więcej

Piątkowe wykłady architektów rozpoczną cały cykl prelekcji i rozmów na temat szeroko rozumianego designu, projektowania i architektury. W dniach 21-23 października na scenie targów Warsaw Home pojawią się ponadto takie sławy jak m.in.: Oskar Zięta, Tomek Rygalik, Krystyna Łuczak-Surówka i wielu innych znakomitych twórców, a a także… Karim Rashid, który opowie o przyszłości designu. Bardzo ciekawie zapowiada się również wyjątkowa debata zaplanowana na piątek na godz. 15.15, w której udział wezmą: Tino Valentinitsch, Stephan Koziol, Tomek Rygalik

Szczegółowy harmonogram znajdziecie Państwo na: www.warsawhome.eu

GDZIE I KIEDY

Warsaw Home odbędą się w dniach 21-23 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie przy Al. Katowickiej 62.  Centrum wystawiennicze znajduje się ok. 10 min. od lotniska Chopina i ok. 20 min. od centrum Warszawy.

JAK DOTRZEĆ NA WARSAW HOME? Ogromnym ułatwieniem dla tych, którzy będą chcieli dotrzeć na targi, będzie zorganizowana na czas imprezy komunikacja z i do Warszawy. Co pół godziny (w godzinach od 10 do 17) z Dworca Centralnego, przez Dworzec Zachodni,  będzie kursował  shuttle bus, który dowiezie wszystkich zainteresowanych do Nadarzyna – prosto pod hale wystawiennicze.