„Walka z cieniem” Opał i Floral Bugs – posłuchaj singla!

Pojawił się pierwszy singiel z zapowiadanego wspólnego projektu Opała i Floral Bugsa -H4J4. Bit do refleksyjnego, ale jednocześnie bardzo energetycznego kawałka wyprodukował Favst.Opał i Floral Bugs nagrali razem album. Posłuchaj singla „Walka z cieniem”

„Walka z cieniem”

Informacje o współpracy Opała i Floral Bugsa pojawiły się w komentarzach po premierze numeru Szymi Szymsa „ASAKURA”. Pierwsza zapowiedź projektu H4J4 jest już dostępna na oficjalnym kanale QueQuality. Za teledysk do utworu „Walka z cieniem” odpowiada ekipa Distort Media: https://youtu.be/xy-M1fO414s

Opał i Floral Bugs w ubiegłym roku spotkali się na wspólnej trasie koncertowej. Obaj wydali w 2021 płyty. Opał razem z Gibbsem nagrał doceniony przez krytyków album „Połączenia”, natomiast Floral Bugs solowe wydawnictwo „Moja Sztuka”. Rapera mogliśmy też usłyszeć gościnnie w kawałku „ROMANCE” z Ruskiefajki.

Wraz z premierą utworu „Walka z cieniem” charyzmatyczni twórcy startująz przedsprzedażą albumu H4J4, który ukaże się nakładem wytwórni QueQuality już 20 maja.

Jeśli chcesz być na bieżąco w nowościach muzycznych śledź naszą zakładkę MUZYKA.