QueQuality: Nowy teledysk favsta i gibbsa jak gra komputerowa. Zobacz „Tour de France”

Na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się kolejny teledysk zapowiadający wspólny album favsta i gibbsa „Hample”. Tym razem producenci zabierają nas na mroczną przejażdżkę po wirtualnym świecie przypominającym grę komputerową.

W numerze „Tour de France” gościnnie pojawiają się Kabe i francuski raper PLK.W klimatycznym teledysku rzeczywistość zaciera się z tym, co wirtualne. Producencki duet po raz kolejny przenosi nas w świat szybkich samochodów, chwytliwychbitów i nocnego życia. Teledysk dostępny jest na oficjalnym kanale QueQuality:

Wideo to wypadkowa kreatywności i nowatorskiego podejścia do realizacji teledysku. „Był to jeden z tych projektów, przy których na początku idziesz po omacku i trochę nie wiesz co się wydarzy. Nigdy wcześniej nie łączyłem tylu dziwnych zabiegów na raz. Większość scen nakręciliśmyw miniaturowym świecie, który sami wybudowaliśmy. Stworzyliśmypostacie w CGI (pozdro dla twórców gry Medieval Dynasty ze studia Render Cube), jeździliśmymałymi driftowozami RC, które obsługiwała grupa naszych „kaskaderów”, czyli ekipa pasjonatów z grupy Rc Nennox (również serdecznie pozdrawiam). Ogromny ukłon dla wszystkich zaangażowanych freaków, bo był to naprawdę bardzo eksperymentalne wyzwanie i świetna zabawa. Szacunek również należy się tu samemu labelowi oraz artystom, bo zaufali i uwierzyli w ten abstrakcyjny pomysł” –mówi odpowiedzialny za klip Igor IgnacyLeśniewski.

„Tour de France” to kolejny singiel zapowiadający album „Hample” favsta i gibbsa, któryukaże się 10 grudnia. Tenmateriał to przede wszystkim emocje związane z nocnym życiem miasta, oglądane z perspektywy jazdy samochodem. Na wydawnictwie znajdzie się m.in. rezultat zaskakującej współpracy producentów z Pezetem i Zalewskim –„Francuskie filmy”. Wśród gości na płyciepojawiają się również Kiełas, Szpaku i Kukon.

Przedsprzedaż „Hample” pod adresem: https://queshop.pl/hample. Wydawnictwo w preorderze dostępne jest w limitowanych wersjach z koszulką oraz bluzą.