Sinplus z hołdem dla Beastie Boys. Zobacz wideo

Na zakończenie 2023 roku rockowy duet Sinplus prezentuje teledysk do najnowszego singla „Don’t Come Any Closer”. Zdjęcia zrealizowano w ich rodzinnej Szwajcarii oraz na ulicach Londynu. Inspiracją dla muzyków był klip zespołu, który wpłynął na ich muzyczną edukację – Beastie Boys.

Sinplus„Don’t Come Any Closer” to przede wszystkim manifestacja bycia sobą. Autorką teledysku jest Giorgia Perini. Poza zdjęciami z ulic Londynu i rodzinnych stron muzyków, w wideo możemy zobaczyć fragmenty zarejestrowane podczas trasy z legendarną grupą The Darkness.

Zespół Sinplus tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. Ich muzyka to kwintesencja rocka: jest w niej poczucie wolności i lekkości, jest energia, która sprawia, że świat staje się łatwiejszym miejscem do życia. Ich ostatnia płyta to „Break The Rules”, a pochodzący z niej tytułowy singiel podbił rockowe radiostacje w całej Europie, w tym w Polsce. W ramach promocji wydawnictwa duet wystąpił również w Warszawie. W 2023 Sinplus mieli okazję występować jako support brytyjskiego The Darkness i legendarnego Danko Jones. Nowy album zaplanowany jest na kwiecień 2024 roku.