Vogue September Issue: Kendall Jenner

Wrześniowy numer amerykańskiej edycji Vogue, to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych magazynów na całym świecie. Na okładce ukazują się zawsze najgorętsze gwiazdy modelingu, filmu czy muzyki. W tym roku padło na niekwestionowaną ikonę świata mody, która mimo młodego wieku na swoim koncie ma współpracę z najlepszymi. Mowa tu młodej i pięknej Kendall Jenner.

Na okładce modelka pokazała trochę nieco więcej ciała. Delikatnie rozchylona kurtka Gucci pobudza wyobraźnie i dodaję zmysłowości młodej Jennerce. W środku znajdziemy modowy edytorial wystylizowany przez Tonne Goodman, a sfotografowany przez duetu Mert Alas i Marcus Piggott oraz wywiad, w którym Kendall opowiada o byciu częścią świata Kardashianów, oraz co się z tym wiąże. Przyznaję ona, że nie zawsze było łatwo, ale dzięki wspierającym siostrom o silnych osobowościach udało jej się ignorować plotki, które i tak za kilka dni ucichną.

Same zdjęcia robią naprawdę ogromne wrażenie. Kendall udowadnia, że jest modelką na światowym poziome i w potrafi wcielić się w każdą powierzoną jej role. Dla nas istna bomba!

źródło: vogue.com