URBAN JUNGLE – wiosenna kolekcja marki Bohemian Youngster

Marka Bohemian Youngster już od 4 lat pozytywnie zaskakuje swoimi boho stylizacjami dla dzieci. I tym razem  wiosenna kolekcja URBAN JUNGLE  nas nie zawiodła, dodatkowo jest  hołdem dla zagrożonych gatunków dzikich zwierząt. Jesteśmy przekonani, że nie tylko zauroczy mamy, ale i dzieci zakochają się w tych wyjątkowych ubrankach.

Bohemian Youngster to marka, która pojawiała się dokładnie 4 lata temu dość spontanicznie. Od samego początku marka jest wierna stylowi boho, który definiuje zarówno ubrania dla dzieci które tworzy BY jak i blog prowadzony przez założycielki.

W tym roku kolekcja dedykowana jest zagrożonym gatunkom zwierząt. W ciągu ostanich 50 lat populacja gatunków dzikich zwierząt zmniejszyła się o 58%. Ta kolekcja to nie tylko hołd dla natury ale również apel o chwilę refleksji nad pędem w którym żyjemy oraz jego konsekwencjami. Nazwy poszczególnych modeli są nazwami gatunków zwierząt, które na skutek galopującej cywilizacji mogą wyginąć w niedalekim odstępie czasu. .


A jaka jest jest sama kolekcja?
Urban Jungle to połączenie stylu boho z miejskimi oczekiwaniami małych konsumentek. Pierwszy raz w tym roku rozmiarówka została rozszerzona do lat 12 – młode nastolatki to grupa mocno zaniedbana na polskim rynku mody niezależnej – a my zamierzamy to zmienić. Długie spódnice, zwiewne sukienki i lniane spodnie culoty to baza marki Bohemian Youngster. Znajdziecie tu printy kwiatowe oraz zwierzęce, naturalne tkaniny oraz barwy natury czyli coś co tworzy styl boho. W tym roku kolekcja jest szersza niż dotychczas tj. W samej ofercie pojawiło się więcej bluzek – które są uzupełnieniem spódnic stanowiących podstawę komunikacji marki oraz jej główny produkt.

Cała kolekcja dostępna na Pakamera.pl