Undercity ogłasza nowych artystów, wśród nich Pete Tong, Kölsch i Joris Voorn!

Line-up tegorocznego Undercity rośnie w siłę. Do wcześniej ogłoszonej listy artystów, na której są m.in. Claptone, John Digweed czy I Hate Models, właśnie dołączyły kolejne gwiazdy światowej elektroniki, czyli Pete Tong, Kölsch i Joris Voorn.

Pete Tong to ikona oraz jeden z najważniejszych ambasadorów muzyki elektronicznej na świecie. Jego muzyczne audycje radiowe w BBC miały duży wpływ na popularyzację gatunku i do dziś przedstawiają fanom twórczość najciekawszych artystów – klasyczne Essential Mixy mają na koncie tacy giganci, jak Moby, The Chemical Brothers czy Massive Attack. Pete jest także aktywnym DJ-em oraz pomysłodawcą projektu „Pete Tong Presents Ibiza Classics”, w ramach którego wraz z orkiestrą prezentował interpretacje klasyków muzyki elektronicznej. Głośnym projektem artysty był także film „It’s All Gone Pete Tong”.

Pete Tong DJ set in The Lab LDN

Rune Reilly Kölsch to jeden z czołowych artystów, którzy są zawiązani z cenioną wytwórnią Kompakt. Fani na całym świecie pokochali jego charakterystyczny styl, łączący elektroniczne melodie z parkietową energią. Artysta ma na koncie trzy albumy, na których znalazły się takie produkcje, jak „All That Matters”, „Opa” czy „Grey”. Na Undercity usłyszymy go kilka miesięcy po świetnym występie na Audioriver.

Kölsch – Grey

Joris Voorn to także artysta, którego twórczość można podzielić na tę bardziej emocjonalną, na czele z utworem „Ringo” oraz nieco bardziej energetyczną z takimi produkcjami, jak „Incident” czy „Goodbye Fly”. Holender jest znany przede wszystkim ze swoich występów na żywo, co podkreśla obszerna lista miejsc, w których występował – od wielu krajów Europy, po Brazylię, Australię, Chiny, USA czy Singapur.

Joris Voorn – The Secret

Ostatnim z ogłoszonych artystów jest Błażej Malinowski. To jeden z najważniejszych i najzdolniejszych przedstawicieli polskiej sceny, współpracujący m.in. z wytwórnią TGP, za którą stoją Claudio PRC i Ness.

Błażej Malinowski Boiler Room Poland Live Set

Dotychczas ogłoszeni artyści:
Answer Code Request
Apollonia
Błażej Malinowski
Catz 'n Dogz
Claptone
Enrico Sangiuliano
Etapp Kyle
FJAAK (dj set)
I Hate Models
John Digweed
Joris Voorn
Karotte
Kittin
Kölsch
Oscar Mulero
Pete Tong
Rebekah
Steffi
tINI

Bilety: Follow The Step