Młodsza siostra Beyoncé Knowles – Solange – nagrała swój pierwszy album w wieku 16 lat. Przez długi czas wspierała również projekt swojej siostry – zespół Destiny’s Child, pisząc dla dziewczyn z trio muzykę. Po rozpadzie grupy pracowała przez cały czas z siostrą, Kelly Rowland i Michelle, współpracując z nimi przy utworach do solowych projektów. Solange grała również w filmach, była tancerką. Przez cały czas jednak przebywała w cieniu swojej siostry, której solowa kariera nabierała coraz większego rozpędu. W 2016 roku wszystko zmieniło się, kiedy Solange wydała płytę A Seat At The Table.

Kariera Solange nabrała tempa. Pierwszy singiel z płyty Cranes in the Sky, wygrał nagrodę Grammy. Płyta znalazła się na pierwszy miejscu najlepiej sprzedających się płyt w USA. Solange nie spoczęła na laurach. Wyruszyła w trasę koncertową, starannie przygotowując każde show. Jej głos jest niepodrabialny, a nagranie dalekie od utworów, do których przyzwyczaiła nas jej starsza siostra.

Solange szybko została określona ikoną stylu. Uwielbia mocne kolory, printy i styl retro. Nie boi się również eksperymentować z kreacjami z wybiegów najsłynniejszych projektantów takich ja Alexander Wang, Chanel czy Alexander McQueen. Niezależnie od sytuacji, zawsze ubrana jest perfekcyjnie i nie znane jest jej pojęcie modowej wpadki. Doskonale wie, jak łączyć ze sobą fasony i printy oraz zestawiać stylizacje z makijażem i fryzurą. Nie będziemy tego ukrywać – chętnie podebralibyśmy kilka rzeczy z jej szafy!

 

zdjęcia: Eric Charbonneau / AP Images, Andrew Lipovsky / NBC, REX, Michael Kovac, Josh Brasted, JohnParra, Wendell Teodoro, Pierre Suu, GVK/Bauer-Griffin / Getty Images, instagram.com/saintrecords, Johnny Nunez / WireImage, via mydamnblog.com, Taylor Hill, Gilbert Carasquillo / filmmagic